Gerečja vas 4 : 1 Hajdina
Boč Poljčane 2 : 0 Bukovci
Stojnci 2 : 0 Apače
Središče ob Dravi 2 : 5 Carrera Optyl Ormož
strelci: 1 : 0 Luka Perišić (45.), 1 : 1 Žiga Rajh (51.), 1 : 2 Sandi Martan (54.), 2 : 2 Nino Melnjak (65. – ag), 2 : 3 Alen Leben (76.), 2 : 4 Tadej Kolarič (85.), 2 : 5 Klemen Zlatnik (89.).
Martinov lokalni derbi med Središčem in Ormožem je po zaslugi odličnega 2. polčasa pripadel gostom, ki ostajajo v boju za najvišje mesto ptujske Superlige. S porazom proti lokalnim rivalom so se od borbe za najvišja mesta najbrž poslovili Središčani. V prvem delu ekipi nista prikazali všečnega nogometa in priložnosti je bilo le malo. Za razliko od Ormožanov, ki so zatresli okvir vrat, pa so v sodnikovem podaljšku 1. polčasa za vodstvo z 1 : 0 zadeli Središčani. V 2. polčasu pa so na svoj račun prišli vsi ljubitelji okroglega usnja, predvsem navijači Ormoža. Četa trenerja Drage Posavca je odigrala mogoče celo najboljši polčas te sezone in se veselila visoke zmage s 5 : 2. Med strelce sta se znova vpisala obetavna ormoška 17 – letnika Klemen Zlatnik in Žiga Rajh.