NOGOMET, MNZ Ptuj, Superliga:
Poraza Ormoža in Središča v 20. krogu

Naša predstavnika sta v tekmah 20. kroga MNZ Ptuj Superliga Liga za prvaka doživela poraza. Ormožani so v Športnem parku Mestna graba klonili s Stojnci, ki so za varovance Draga Posavca bili usodni že meseca aprila 2014, ko so v Ormožu slavili z izidom 0 : 2. Za kanarčke izpod Borla je v 75. minuti zadel Peter Meznarič. Tekmo si je ogledalo blizu 200 gledalcev.
Vodilni Videm je lažje od pričakovanega opravil z gostovanjem v Športnem parku Trate, kjer gostiteljem nasul kar pet zadetkov. Znova je blestel prvi strelec lige Dominik Božak, ki je za hat-trick potreboval natančno 49 minut. Četrti in peti zadetek sta dosegla Sebastjan Krajnc in Gregor Cafuta. Tekmo si je ogledalo 100 gledalcev.

adidas4_main_adidas_1263901871

Na vrhu dva kroga pred koncem vodi Videm z 49 točkami. Sledi Gerečja vas s 44 in Ormož s 40 točkami. Stojnci so četrti (36) in Središče peto (25 točk).

V 21. krogu sta para v Ligi za prvaka naslednja:
Gerečja vas – Ormož v soboto 23. 5. ob 17.00 uri
Stojnci – Središče ob Dravi v nedeljo 24. 5. ob 17.00 uri
Najbolj zanimivo bo v Gerečji vasi, kjer obe ekipi nujno potrebujeta tri točke, da ostaneta v boju vsaj za drugo mesto, ki vodi v dodatne kvalifikacije za uvrstitev v 3. SNL.