ROKOMET, 1. SRL, 12. krog:
Peta prvenstvena zmaga Vinarjev
JERUZALEM – SVIŠ 33 : 26 (16 : 13)
Žuran (5 obramb), Belec (9 obramb – 3x7m), T. Cvetko; Poznič, Putarek 1, Bogadi 2, Radujković 7, Čudič 8 (3), Gregorc 5 (1), Mavrič 1, Šišmanovič 3, Mesarič 5, Peček 1, Štumberger, Kirič. Trener: Saša Prapotnik
Sviš: Marjanovič (4 obrambe), Medved (5 obramb), Slapničar (2 obrambi); Polak 1, Zidar, Potokar, Zavodnik 1, Muhovec 6, S. Stopar 4, Pekolj 2, Bučar, Kalabič 2, Marinčič 4, Sašek 2, G. Stopar 3 (1), Sendelbah 1.Trener: Roman Zarabec
Sedemmetrovke: Jeruzalem 4/4; Sviš 4/1.
Izključitve: Jeruzalem 10; Sviš 10 minut.
Igralec tekme: Siniša Radujković (Jeruzalem Ormož)
Na Hardeku si je tekmo neposrednih tekmecev za obstanek v ligi ogledalo okrog 250 gledalcev, ki so po visoki domači Jeruzalema zadovoljni zapuščali dvorano. Kljub težavam s poškodbami je kar nekaj fantov stisnilo zobe in zaigralo proti Svišu, saj so na tem srečanju točke štele dvojno. Gostje so uvodoma povedli z 1 : 0 in 2 : 1, kar pa je bilo praktično vse iz njihove strani. V prvih petnajstih minutah (8 : 5) je na igrišču blestel kapetan Ormožanov Bojan Čudič, ki je dosegel kar šest točk. Poleg Čudiča je v domači ekipi blestel še vratar Boštjan Belec, ki je do odmora zbral kar 9 obramb, od tega tri sedemmetrovke. V 21. minuti se je prednost domačih povišala na +5 (12 : 7), ob tem so varovanci trenerja Saše Prapotnika zapravili priložnost za še višje vodstvo. V 27. minuti je še Jeruzalem zadnjič v 1. polčasu vodil za pet (15 : 10), nato pa je goste v igro vrnil vratar Vladimir Marjanovič, ki je v kratkem času zbral tri obrambe in gostje so na odmor odšli z le tremi zadetki zaostanka (16 : 13). Gostje so se na začetku 2. polčasa štirikrat približali na dva gola zaostanka, nazadnje v 41. minuti na 22 : 20. Obrambi Jeruzalema je največje težave povzročal levoroki Aleš Muhovec, sicer Celjan, ki pa že vrsto let nastopa za Sviš. Od 41. minute naprej pa Vinarji na krilih izkušenega Siniše Radujkovića in Čudiča prevzemajo vse niti igre v svoje roke in v 53. minuti povedejo za visokih sedem točk (30 : 23). Zmagovalec je bil odločen in slavje ob peti prvenstveni zmagi Ormožanov se je lahko pričelo. V sredo 27. 11. Jeruzalem ob 20.00 uri gostuje pri tretjeuvrščenemu Mariboru. Priložnost za igro bodo dobili mladi rokometaši, tistim starejšim bo trener Prapotnik namenil le kakšnih dvajset minut igre, da ne izgubijo igralnega ritma pred gostovanjem novomeške Krke v sredo 4. decembra na Hardeku.

ROKOMET, 1. B SRL, 8. krog:
Zmaga Škofje Loke pri Veliki Nedelji
V. Nedelja Carrera Optyl – Škofja Loka 18 : 25 (6 : 14)
V. Nedelja CO:
Zorec 1, Kaučič, Bombek 4, Hanželič 1, Horvat 1, Bezjak 2, Veselko 2, Štefičar 3, Preac (1 obramba), M. Špindler, Dogša (9 obramb), Lorenčič, Cimerman, Hojžar 4. Trener: Bojan Munda
Rokometaši Velike Nedelje Carrere Optyla so odigrali tekmo 8. kroga 1. B SRL. V domači dvorani so gostili ekipo Škofje Loke in doživeli sedmi prvenstveni poraz. Velikonedeljčani, ki se ukvarjajo s številnimi poškodbami so tekmo začeli še brez prvega vratarja Preaca in mladega Šeroda, ki sta se poškodovala na ogrevanju. Tudi tokrat so domači izjemno slabo začeli srečanje, saj so gostje v 14. minuti vodili s 7 : 1. V nadaljevanju so sicer zaigrali nekoliko bolje, vendar so v prvem delu srečanja dosegli samo šest golov. Gostje so polčas dobili s 14 : 6. Tekma se je končala z rezultatom 18 : 25. V naslednjem 9. krogu bodo varovanci Bojana Munde gostovali v Grosupljem, kar bo derbi zadnjih dveh ekip prvenstvene lestvice.

MLAJŠE SELEKCIJE:
MLAJŠI DEČKI A (letniki 2001 in mlajši):
V. Nedelja Carrera Optyl Jeruzalem Ormož – Pomurje 21 : 7 (12 : 5)
V. Nedelja Carrera Optyl Jeruzalem Ormož:
V. Munda, J. Lukman, Borko, Toplak 3, Kuhar 5, U. Horvat 3, Torič 3, Herga Rizman, G. Cvetko, Zemljič (7 obramb), Sovič 2, A. Kosi 3, Kovačec 2, Pfeifer (6 obramb), Šošter. Trenerja Branko Bokša in Jernej Kosi

STAREJŠI DEČKI A (letniki 1999 in mlajši):
Pomurje – V. Nedelja Carrera Optyl 23 : 24 (10 : 11)
V. Nedelja Carrera Optyl:
Škrjanec, Anderlič, Kokalj 5, Vršič 7, Hržič 3, Škrlec 5, Gašič 3, U. Kosi 1, Meško. Trener Darjan Mesarec

MLADINCI, 2. SRL VZHOD (letniki 1993 in mlajši):
Ormožani mojstri remijev
HERZ Šmartno – Jeruzalem 33 : 33 (16 : 16)

Pomembna točka z gostovanja v Šmartnem. To je bil že tretji remi Jeruzalema na gostovanjih (Maribor, V. Nedelja, Šmartno). Zdaj sta pred mladinci iz Ormoža dve domači tekmi proti Mariboru in Rudarju iz Trbovelj, kjer se bodo iskale točke za uvrstitev v Ligo 6.
Jeruzalem: Kocbek 8, Kosi 4, Šandor 4, Topolovec 4, Mavrič 3, Lukman 3, Žižek Cvetko 3, Štumberger 2, Kociper 1, Ozmec 1, Kirič, Kavčič, T. Cvetko, Kuzmič.

KADETI (letniki 1997 in mlajši):
Zmaga proti Slovenj Gradcu
Jeruzalem – Slovenj Gradec 34 : 25

Jeruzalem: Kuzmič, Fekonja, Caf; Kavčič 1, Ulaga, Koderman 2, V. Lukman 2, Grabovac 2, Ciglar 1, D. Kociper 3, Žižek Cvetko 5, M. Hebar, Štumberger, D. Ozmec 4, Šandor 3, Lukner, Topolovec 4, Kosi 7 (4).
Zmaga Jeruzalema proti Slovenj Gradcu je bila pričakovana in zaslužena. Izid je bil izenačen do 7 : 7, nato so Ormožani višali svojo prednost do najvišjih +11 (30 : 19, 31 : 20, 32 : 21, 33 : 22). Med strelce se je vpisalo 11 ormoških rokometašev. Zdaj je pred Jeruzalemčki derbi proti Celju.

Mlajše deklice A:
ŽRK Ormož – Rače 20 : 25 (15 : 13)

Deklice, ki so začele trenirati šele pred dobrima dvema mesecema, so pokazele odlično igro tako v obrambi kot v napadu. Pred številno publiko, je kar nekaj naših deklic prvič zatreslo mrežo nasprotnic, kar je ekipi dalo še večjo moč in zagon za nadaljevanje tekme. Glede nato, da so naše deklice skoraj vse mlajše od nasprotnic za dve ali več let, smo gledalci bili navdušeni nad igro.Na koncu je zmagala izkušenost nasprotnic, zato kljub temu iskrene čestitke za naše najmlajše. Korpar , Kolenko M. 15, Cunk 1, Kreč, Kolenko L. 1, Geč, Planinc 3, Polak.
Vir: ŽRK Ormož (Valerija Kolenko)

Starejše deklice A:
ŽRK Ormož – Nazarje 29 : 24 (17 : 10)

Po dvema zaporednima porazoma so igralke končno premagale ekipo iz Nazarj. Zmaga je bila pričakovana, kljub številnim napakam, ki so jih naredile v obrambi. Ormožanke so tekmo ves čas vodile, vendar z igro tako trener kot igralke niso bile zadovoljne. Bukovec 3, Ivanuša, Zorjan, Murad, Škorjanec Anea, Škorjanec Ana 6, Polak 1, Rodi 6, Plohl, Žnidarič, Hergula 4, Polič, Kolenko M. 9, Belšak.
Vir: ŽRK Ormož (Velrija Kolenko)