G. Čudič, Belec; Korpar, Krabonja, Melnjak 3, Rajšp 3, Bogadi, Gorenšek 4 (2), B. Čudič 1, Ivanuša, Sok 4 (1), Hebar 2, Kljajič, Žuran 10, Kukec, Špegel. Trener: Saša Prapotnik
Šmartno: Pavlič, Muratovič, Cenkar; Simončič 7, Podkrajšek, Gradišek, Dobravc 2, Repar 2, Kogovšek 7 (2), Ž. Berglez 1, Josič 4, Sadar, Vodišek 1, Krže 1, U. Gradišek, D. Berglez. Trener: Miha Bojovič
Sedemmetrovke: Jeruzalem 4/3; Šmartno 4/3.
Izključitve: Jeruzalem 18; Šmartno 18 minut.
Rdeči kartoni: Gorenšek (33 – 3 x 2), Korpar (37 – 3 x 2); Krže (43 – direkten rdeči karton), Dobravc (60 – direkten rdeči karton).
Igralec tekme: Rok Žuran (Jeruzalem Ormož).
Edino, kar bo ostalo v spominu s tekme med Jeruzalemom in Šmartnim sta novi osvojeni točki Vinarjev. Igro gostiteljev in novincev v 1. SRL pa bo potrebno čimprej pozabiti. Že v 1. polčasu sta slaba sodnika Dragan Nikolič in Miran Štern pokazala drugi izključitvi Korparju (11. minuta) in Gorenšku (30. minuta) pri domačih, kar je precej vplivalo na igro Jeruzalema v obrambi. Ista igralca sta zaradi tretje izključitve morala na tribuno že v 33. (Gorenšek) in 37. minuti (Korpar). Prednost treh zadetkov na odmoru (16 : 13) je predvsem zasluga prvega moža tekme Roka Žurana, ki je v 1. polčasu mrežo nasprotnika zatresel kar 6 – krat. V 43. minuti je Bojan Čudič zapravil sedemmetrovko in priložnost za ormoško vodstvo petih zadetkov. Ponujeno priložnost so gostje izkoristili s serijo 4 : 0 in celo izid izenačili na 25 : 25. V dramatičnem zaključku, ki je ponudil vse drugo razen rokometa sta zadela Žuran ter Hebar in pripeljala Jeruzalem do tretje prvenstvene zmage. Poleg slabe tekme je treba omeniti še hujšo poškodbo Melnjaka, ki je bil poleg Žurana najboljši mož v ormoškem dresu. Gre za poškodbo kolena, ki bo Melnjaka oddaljila z igrišč vsaj štiri mesece, kar je še dodaten udarec za varovance trenerja Saša Prapotnika. V 9. krogu v soboto 14. novembra ob 20.00 uri Jeruzalem gostuje v Mariboru pri Braniku.