Mlajši dečki B (1999 letniki)
Odličen 2. polčas Jeruzalemčkov
Celje PL – Jeruzalem 11 : 25 (5 : 10)
Korpič Lesjak; Rizman; Kozel 1, Šoštarič 4, M. Hebar 5, Jovanovič, Niedorfer 10, Petek 1, Voršič 2, Voljč 2, Komloš, Zidarič. Trener: Uroš Krstič
V 1. polčasu so Jeruzalemčki zaradi velike treme odigrali pod svojimi sposobnostmi. V nadaljevanju je stekla igra v napadu in Jeruzalem je visoko ugnal sovrstnike Celja. V 2. krogu se bosta na Hardeku pomerili A in B ekipa Jeruzalema letnikov 1999 in mlajši.

Mlajši dečki A (1998 letniki)
Odlični državni prvaki, Celjani pregrobi
Celje PL – Jeruzalem 19 : 26 (8 : 15)
Caf, Korpič Lesjak; Ulaga 4, Šoštarič, Kosi 8 (5), Lukner, Plavec, Grabovac, Horvat 6 (2), Ozmec, Kavčič 4, Luci, Niedorfer, Sok 4, M. Hebar. Trener: Uroš Krstič
Sedemmetrovke: Celje PL 1/1; Jeruzalem 9/8.
Izključitve: Celje PL 8; Jeruzalem 4 minute.
Domači so aktualnim državnim prvakom parirali le do izida 5 : 5, nato pa so Jeruzalemčki prikazali odlično igro in povedli s kar 17 : 8. Pivovarji so se v nadaljevanju nekajkrat približali na -5, bližje jih Ormožani niso pustili. Gostitelji so v 2. polčasu izgubili živce in se predstavili z grobo igro, ki je sodnika Kotošek ter Martinšek nista ustrezno sankcionirala. Zaradi poškodb so tekmo predčasno končali Horvat, Ozmec, Sok. V naslednjem krogu v soboto 2. oktobra na Hardeku gostuje Radgona.

Starejši dečki B (1997 letniki)
Do zmage lažje od pričakovanega
Jeruzalem Gorišnica – Celje PL 31 : 25 (17 : 14)
Jeruzalem Gorišnica:
Korpič Lesjak, Mendaš; Šandor, Lukman 2, Zagoršek, Ozmec, Vesenjak 6 (4), Geč 1, Kralj, Tement 2, Štumberger 6, Kosi 2, Kolmančič 12 (2), Topolovec. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Sedemmetrovke: Jeruzalem Gorišnica 7/6; Celje PL 2/2.
Izključitve: Jeruzalem Gorišnica 4; Celje PL -..
Združena ekipa Jeruzalema in Gorišnice je proti Celjanom odigrala slabo tekmo in ima v svoji igri še veliko rezerv. Do zmage so gostitelji prišli lažje od pričakovanega. Hitro so nasprotniku ušli na +6, 11 : 5. V nadaljevanju so se Celjani približali na -3, 22 : 19, a so Jeruzalemčki spet prestavili prestavo višje in povedli z 27 : 21 ter prednost šestih zadetkov zadržali do konca. V naslednjem krogu so starejši dečki B Jeruzalema Gorišnice prosti.

Starejši dečki A (1996 letniki)
Državni prvaki premočan tekmec
Gorišnica Jeruzalem – Celje PL 26 : 38 (12 : 18)
Gorišnica Jeruzalem:
Škrjanec; Šandro, Zagoršek Vesenjak 6 (1), Lukman, Geč, Sok 4, Kralj, Tement, Kolenko 4, Štumberger 5, Zorec, Kolmančič 6 (4), Topolovec 1. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Sedemmetrovke: Gorišnica Jeruzalem 5/5; Celje PL 1/1.
Izključitve: Gorišnica Jeruzalem 2; Celje PL 6 minut.
Aktualni državni prvaki iz Celja so bili premočan tekmec za zasedbo Gorišnice Jeruzalema, ki se je prikazala v borbeni luči. Gostitelji so vodili z 7 : 6, nato pa zapored naredili nekaj napak in gostom je uspela serija 6 : 0, 12 : 7. Še sredi 2. polčasa je prednost Pivovarjev znašala +5, 23 : 18, nato pa so domačim rokometašem začele pojenjati moči in Celjani so pridno polnili mrežo nemočnega vratarja Škerjanca. Na koncu glede na prikazano nekoliko previsok poraz domače zasedbe. V 3. krogu ekipa Gorišnice Jeruzalema gostuje na Ptuju.

Kadeti (letniki 1994)
Odličen odpor Celjanom; huda poškodba Zemljiča
Jeruzalem Gorišnica – Celje PL 24 : 28 (13 : 15)

Jeruzalem Gorišnica: Šulek, Plohl, D. Hrupič 1, Bedrač 2, Geč 7, Dokša, Zemljič 1, Ranfl, Kelenc 4, Ivanuša, Zupanič 2, Vukan 1, Mavrič 6. Trenerja: Darko Žnidarič in Alči Šulek
Sedemmetrovke: Jeruzalem Gorišnica 8/3; Celje PL 3/1.
Izključitve: Jeruzalem Gorišnica 18; Celje PL 18 minut.
V vročem vzdušju so kadeti Jeruzalema in Gorišnice bili zelo blizu senzacije, saj so v 45. minuti vodili z 19 : 17. Še dobrih pet minut pred koncem je rezultat bil izenačen na 23 : 23, v samem zaključku tekme pa je odločila daljša celjska klop. Na tekmi se je težje poškodoval Primož Zemljič, ki bo kar nekaj časa odsoten iz rokometnih igrišč. Želimo mu čim boljše okrevanje. Prvo ime tekme je bil vratar domačih Matic Šulek, ki je odlično branil že v 1. krogu proti Slovenj Gradcu, svojo formo in nadarjenost pa pokazal tudi proti Celjanom. V soboto 2. oktobra zasedba Jeruzalema Gorišnice gostuje pri sosedih iz Ptuja.