STAREJŠI DEČKI A (letniki 1998 in mlajši):
Prigarana zmaga v Velenju
Gorenje – Jeruzalem 29 : 33 (16 : 18)
Škrjanec, Caf; M. Hebar, Ciglar, Zidarič, Lukner, Plavec, Luci, Ulaga 1, Ž. Kociper 1, Grabovac, D. Ozmec, Kosi 12 (2), Žižek Cvetko 6, G. Horvat 5 (1), Kavčič 8.
V zaostali tekmi so Ormožani v zadnjih desetih minutah zlomili odpor žilavih Velenjčanov, ki so se prikazali v lepi luči. Gorenje je vodilo največ za dva (7 : 5, 8 : 6), Jeruzalem pa za tri zadetke (12 : 15, 25 : 28, 27 : 30, 28 : 31, 29 : 32). Izjemno izenačena tekma, kjer so na koncu več sreče imeli Ormožani, ki že lep čas igrajo v okrnjeni zasedbi. Do konca polfinalne skupine B Jeruzalemčke čakajo še tri tekme: doma proti Ribnici in Dol Hrastniku in v gosteh proti Brežicam Krškemu. Za potrditev uvrstitve na Final 4 je Ormožanom potrebno zbrati še štiri točke. Letos je liga izjemno izenačena in izvisela bo ena izmed zelo močnih ekip: Jeruzalem Ormož, Celje PL, Brežice Krško.

STAREJŠI DEČKI B (letniki 1999 in mlajši):
Kljub dobri igri osvojili le točko
Gorenje – Jeruzalem 22 : 22 (10 : 10)
Škrjanec, Rizman; Jovanovič, M. Hebar 1, Zidarič 2, Šoštarič 7, Škorjanec, Voljč 1, Petek, L. Voršič, G. Hebar, T. Šulek, Ž. Kociper 3, Ciglar 7, Koderman 1.
Kljub dobri igri so Jeruzalemčki v Velenju osvojili le točko in jih le še srečen razplet v zadnjih dveh krogih lahko pripelje do Final 4. Domačini so povedli s kar 5 : 0, šele v 11. minuti so Jeruzalemčki dosegli svoj prvi zadetek. Izid pa prvič izenačili pri 9 : 9. V 2. polčasu so Ormožani šestkrat vodili za točko, višje ni in ni šlo. V zaključku bližje zmagi mlade Ose, ki so vodile 20 : 18, 21 : 20, 22 : 21. Za točko je v 50. minuti zadel Ciglar. V soboto 6. aprila Jeruzalem SDB ob 17.00 uri gostuje v Krškem.