ROKOMET, pripravljalni turnir v Ormožu:
Vinarji ugnali avstrijska drugoligaša
Rokometni klub Jeruzalem iz Ormoža je bil organizator mednarodnega turnirja, kjer so poleg slovenskega 1. A ligaša nastopali še hrvaški Premier ligaš HRG Gorica in avstrijska drugoligaša Seiersberg Graz in SC Ferlach. Tekme so se igrale 2 x 25 minut, največ uspeha pa je požela ekipa Jeruzalema z obema zmagama nad avstrijskima ekipama. V igri Vinarjev je bil opazen določen napredek, vendar je to še vedno daleč od želenega in pred trenerjem Sašom Prapotnikom je še veliko dela, da se ekipa uigra in predvsem prepreči številne padce v igri, ki trajajo tudi od 10 do 15 minut na polčas. V torek v goste na Hardek prihaja zasedba Gorenja iz Velenja. Pričetek tekme je ob 19.00 uri.

V torek 30. 8. 2011 na Hardek prihaja zasedba Gorenja iz Velenja, ki je eden glavnih kandidatov za prvaka

Jeruzalem: Jelen (+23), Žuran; Korpar 3, Krabonja 1, Rajšp 2, Bogadi 5, Radujković 2, Čudič 13, Špiljak 3, Sok 12, Hebar, Šišmanović 7, Kljajić 1, Žmavc. Trener: Saša Prapotnik

Rezultati:
Gorica – Seiersberg Graz 24 : 25 (11 : 11), Jeruzalem – Ferlach 23 : 19 (11 : 9); za tretje mesto: Gorica – Ferlach 32 : 20 (20 : 10), za prvo mesto: Jeruzalem – Seiersberg Graz 26 : 21 (9 : 11).