ROKOMET, RK Jeruzalem Ormož, prva pripravljalna tekma:
Za uvod visok poraz proti državnim in pokalnim prvakom Celjanom
Jeruzalem – Celje PL 21 : 43 (12 : 17)
Ormož
– Športna dvorana Hardek. 150 gledalcev. Sodnika: Colner in Šebek (oba Krško).
Jeruzalem: Balent (9 obramb), T. Cvetko (1 obramba), Šutalo; Topolovec, Bogadi 4, Čudič 3 (1), Grizolt, Mesarič 2, Rajšp 1, R. Cvetko, Veselko 1, Kocbek 3, Petrovič, Radujković 3, Kavčič 1, Kolmančič 2, Gregorc, Žižek Cvetko 1. Trener: Prapotnik Sašo
Celje PL: Lesjak (7 obramb), Skok 7 (obramb); Blagotinšek, Ivič 4, Čavor 5, Kaučič 4, Razgor 3 (2), Miklavčič 5, Sliškovič 5, Zarabec 5 (1), Kodrin 4, Pešić 1, Kasal 5, Žvižej 2. Trener Branko Tamše
Sedemmetrovke: Jeruzalem 1/1; Celje PL 4/3.
Izključitve: Jeruzalem 6; Celje PL 12 minut.
Lepo popolnjena športna dvorana na Hardeku (blizu 150 gledalcev) je pospremila pripravljalno tekmo Ormožanov in Celjanov. Za Vinarje je to bila prva pripravljalna tekma, kar se je poznalo tudi v sami igri. V 20. minuti so gostitelji še vodili z 9 : 8, nato so oblast na igrišču pričakovano prevzeli Celjani, ki so rešetali ormoško mrežo preko lahkih zadetkov iz protinapadov. Prvak iz minule sezone je bil v 2. polčasu neusmiljen in je dosegel kar 26 zadetkov. Zaradi poškodb pri Jeruzalemu nista zaigrala Gregor Grizolt in Rok Cvetko, pri Pivovarjih je trener Branko Tamše pogrešal Roka Žurana, Vida Poteka in levoroki dvojec Janc ter Marguč. V četrtek 14. avgusta ob 18.00 uri Jeruzalem na Hardeku gosti sosede s Ptuja, Celjane istega dneva čaka pripravljalna tekma v Golovcu proti avstrijskemu Ferlachu.

Celjan Vid Kavčič je proti Ormožanom dosegel štiri zadetke. V prihodnjih dneh sledi še fotogalerija s tekme Jeruzalem - Celje PL 21 : 43 (12 : 17).

Celjan Vid Kavčič je proti Ormožanom dosegel štiri zadetke. V prihodnjih dneh sledi še fotogalerija s tekme Jeruzalem – Celje PL 21 : 43 (12 : 17).