NOGOMET, MNZ Ptuj, 11. krog:
Visoka poraza Ormoža in Središča; Spodrsljaj Stojncev na Hajdini

Ormožanom v Športnem parku Mestna graba ni uspelo presenetiti favorita iz Podvinc, ki ne skriva ciljev po uvrstitivi v 3. SNL. Za Podvince so v Ormožu zadeli: Aleš Požegar (trikrat), Jani Belšak in Matej Pal. Zmagovalec je bil odločen po 27 minutah igre, ko so gostje še tretjič zadeli mrežo domačega vratarja Davorina Šnajderja.
Središče je klonilo na gostovanju pri Gerečji vasi. Za Gerečane so zadeli Miha Leben (dvakrat), Miha Lešnik in Nejc Lončarič.

Zmaga mladih Petelinov
Tomaž Picerija Ozmec – Brezje Maribor 9 : 4 (1 : 1)
strelci za Tomaž:
Domen Školiber (4x), Aleš Kamenšek (2x), Niko Matjašič (2x), Mitja Gašparič (1x), Kevin Belšak (1x).
Tomaž Picerija Ozmec: Starčevič, Ketiš; Školiber, Kamenšek, U. Goričan, Belšak, Matjašič, Plavec, Vnuk, Rajh. Trener: Marjan Magdič
Mladi Petelini so zabeležili še tretjo zmago v tretjem srečanju. Po zmagi nad Ptujem (7 : 6) in Sveto Trojico (13 : 1) so Petelini po zaslugi odlične igre v 2. polčasu slavili še proti Mariboru (9 : 4). V 4. krogu 16. 11. sledi tekma proti Benediktu, ki je v prejšnjem krogu izgubil s kar 1 : 29 proti Slovenskim goricam.