Ponedeljek, 22.02.2021
08.00: Telovadba – šola zdravja
08.35: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA (ponovitev)
12.00: Točno opoldne:
18.00: Glasbeni spomini
20.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Aleš Žganjar – Zavod za gostinstvo in turizem NA.DOBRO HRANO
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Torek, 23.02.2021
08.00: Telovadba – šola zdravja
08.35: Glasbeni spomini
10.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Aleš Žganjar – Zavod za gostinstvo in turizem NA.DOBRO HRANO
12.00: Točno opoldne
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Aleš Žganjar – Zavod za gostinstvo in turizem NA.DOBRO HRANO
17.00: KNJIZARJENJE (Kralj LI – plesna pravljica)
18.00: Glasbeni spomini
20.00: Izbor JSKD, Območna izpostava Ormož
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Martinov koncert, Godba Središče ob Dravi 2012

Sreda 24.02.2021
08.00: Telovadba – šola zdravja
08.35: Glasbeni spomini
10.00: Izbor JSKD, Območna izpostava Ormož
12.00: Točno opoldne
14.00: POLKA MAJOLKA – Ormož
16.00: Izbor JSKD, Območna izpostava Ormož
18.00: Glasbeni spomini
20.00: ŠPORT
22.00: KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert za dušo in srce 2009 – 2.del

Četrtek 25.02.2021
08.00: Telovadba – šola zdravja
08.35: Glasbeni spomini
10.00: ŠPORT
12.00: Točno opoldne
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: ŠPORT
18.00 : KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert za dušo in srce 2009 –2.del
20.00: 942. UTRIP ORMOŽ (informativno-magazinska oddaja)

Petek 26.02.2021
08.00: Telovadba – šola zdravja
08.35: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽ (informativno-magazinska oddaja)
12.00: Točno opoldne
16.00: UTRIP ORMOŽ (informativno-magazinska oddaja)
18.00: KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert za dušo in srce 2009 – 2.del
20.00: AKTUALNO ORMOŽANCEK TV in Projekt “Vinska pipa” (OŠ ORMOŽ)
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Martinov koncert, Godba Središče ob Dravi

Sobota, 27.02.2021
08.00: Telovadba – šola zdravja
08.35: Glasbeni spomini
09.45: KNJIZARJENJE- (Kralj LI – plesna pravljica)
10.00: AKTUALNO ORMOŽANCEK TV in Projekt “Vinska pipa” (OŠ ORMOŽ)
12.00: Tradicija pustovanj na Ptuju (PeTV)
14.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Martinov koncert, Godba Središče ob Dravi
16.00: Kronika Ptuja PeTV
18.00: UTRIP ORMOŽ (informativno-magazinska oddaja)
20.00: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): Pricoprani ženin – KD Simon Gregorčič Velika Nedelja 2003
22.00: Kronika Ptuja PeTV

Nedelja, 28.02.2021
08.00: Telovadba – šola zdravja
09.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Aleš Žganjar – Zavod za gostinstvo in turizem NA.DOBRO HRANO
10.00: AKTUALNO ORMOŽANCEK TV in Projekt “Vinska pipa” (OŠ ORMOŽ)
11.00: UTRIP ORMOŽ (informativno-magazinska oddaja)
12.30: Izbor JSKD, Območna izpostava Ormož
14.30: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): Pricoprani ženin – KD Simon Gregorčič Velika Nedelja 2003
.. .. : Kronika Ptuja (PeTV)
18.00: UTRIP ORMOŽ (informativno-magazinska oddaja)
20.00: IZ ARHIVA: 218. UTRIP ORMOŽA, 24. 12. 2005 (iz arhiva)
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA