Petek, 16.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽA (informativno-magazinska oddaja)
12.00: Točno opoldne
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: UTRIP ORMOŽA (informativno-magazinska oddaja)
18.00: KONCERT (drugih videoprodukcij): Koncert ob 10.obletnici TRIA ŠUBIC 2018-2.del
20.00: AKTUALNO: Srečanje braniteljev meje 1991 (Ormož 2021)
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalnega orkestra GŠ ORMOŽ 1992

Sobota, 17.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
09.45: KNJIZARJENJE (Oddaja Knjižnice »F.K.Meška Ormož)
10.00: AKTUALNO: Srečanje braniteljev meje 1991 (Ormož 2021)
14.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalnega orkestra GŠ ORMOŽ 1992
16.00: Kronika Ptuja PeTV
18.00: UTRIP ORMOŽA (informativno-magazinska oddaja)
20.00: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): Mama je umrla dva krat ( KD Sveti Tomaž )
22.00: Kronika Ptuja PeTV

Nedelja, 18.07. 2021
09.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): MATIC PETEK – študent glasbe
10.00: AKTUALNO : Srečanje braniteljev meje 1991 (Ormož 2021)
11.00: UTRIP ORMOŽA (informativno-magazinska oddaja)
13.30: Z domačih odrov: DAN KULTURE ( 2.obč.praznik) JSKD
14.30: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): Mama je umrla dva krat ( KD Sveti Tomaž )
.. .. : Kronika Ptuja (PeTV)
18.00: : UTRIP ORMOŽA (informativno-magazinska oddaja)
20.00: IZ ARHIVA: 247. UTRIP ORMOŽA, 11. 05. 2006 (iz arhiva)
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Ponedeljek, 19.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA (ponovitev)
18.00: Glasbeni spomini
20.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Urška Kuharič – strelka SD KOVINAR
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Torek, 20.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Urška Kuharič – strelka SD KOVINAR
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Urška Kuharič – strelka SD KOVINAR
18.00: Glasbeni spomini
20.00: Z domačih odrov: 25 let Dobrava (posnetek prireditve ob obletnici)
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalni orkester VIČ 2018

Sreda 21.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Z domačih odrov: 25 let Dobrava (posnetek prireditve ob obletnici)
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: Z domačih odrov: 25 let Dobrava (posnetek prireditve ob obletnici)
18.00: Glasbeni spomini
20.00: ŠPORT Futsal Tomaž – Litija
22.00: KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert ansambla SMEH 1.del

Četrtek 22.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: ŠPORT Futsal Tomaž – Litija
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: ŠPORT Futsal Tomaž – Litija
18.00 : KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert ansambla SMEH 1.del
20.00: Živ žav – vrtec ORMOŽ in VELIKA NEDELJA
22.00: POLKA MAJOLKA

Petek 23.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽA (informativno-magazinska oddaja)
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: UTRIP ORMOŽA (informativno-magazinska oddaja)
18.00: KONCERT (drugih videoprodukcij): Koncert ansambla SMEH 1.del
20.00: 50 let OŠ Stanka Vraza Ormož
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalni orkester VIČ 2018

Sobota, 24.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: 50 let OŠ Stanka Vraza Ormož
14.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalni orkester VIČ 2018
20.00: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): PTIČAR (KD M.Jarca Škocjan pri Domžalah)

Nedelja, 25.07. 2021
09.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Urška Kuharič – strelka SD KOVINAR
10.00: 50 let OŠ Stanka Vraza Ormož
11.00: Futsal Tomaž – Litija
12.30: Z domačih odrov: 25 let Dobrava (posnetek prireditve ob obletnici)
14.30: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): PTIČAR (KD M.Jarca Škocjan pri Domžalah
20.00: IZ ARHIVA: 248. UTRIP ORMOŽA, 18. 05. 2006 (iz arhiva)
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Ponedeljek, 26.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA (ponovitev)
18.00: Glasbeni spomini
20.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Andrej Vršič – direktor JZ TKŠ ORMOŽ (ponovitev)
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Torek, 27.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Andrej Vršič – direktor JZ TKŠ ORMOŽ (ponovitev)
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Andrej Vršič – direktor JZ TKŠ ORMOŽ (ponovitev)
18.00: Glasbeni spomini
20.00: Z domačih odrov: RITEM MLADOSTI 2021
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalni orkester Jesenice Krajnska gora 2015

Sreda 28.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Z domačih odrov: Z domačih odrov: RITEM MLADOSTI 2021
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: Z domačih odrov: Z domačih odrov: RITEM MLADOSTI 2021
18.00: Glasbeni spomini
20.00: ŠPORT NEW DELHI – svetovni pokal v streljanju (Urška Kuharič)
22.00: KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert ansambla SMEH 2.del

Četrtek 29.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: ŠPORT ŠPORT NEW DELHI – svetovni pokal v streljanju (Urška Kuharič)
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: ŠPORT Futsal Tomaž – Litija
18.00 : KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert ansambla SMEH 2.del
20.00: Materinski dan – vrtec Ormož in OŠ ORMOŽ
22.00: POLKA MAJOLKA

Petek 30.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Materinski dan – vrtec Ormož in OŠ ORMOŽ
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: Materinski dan – vrtec Ormož in OŠ ORMOŽ
18.00: KONCERT (drugih videoprodukcij): Koncert ansambla SMEH 2.del
20.00: Podjetnik leta 2020
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalni orkester Jesenice Krajnska gora 2015

Sobota, 31.07.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Podjetnik leta 2020
14.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Pihalni orkester Jesenice Krajnska gora 2015
20.00: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): GOLIDA MLEKA: FS Šumnik 2019

Nedelja, 01.08. 2021
09.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Andrej Vršič – direktor JZ TKŠ ORMOŽ (ponovitev)
10.00: Podjetnik leta 2020
11.00: ŠPORT NEW DELHI – svetovni pokal v streljanju (Urška Kuharič)
12.30: Z domačih odrov: RITEM MLADOSTI 2021
14.30: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): GOLIDA MLEKA: FS Šumnik 2019
20.00: IZ ARHIVA: 249. UTRIP ORMOŽA, 25. 05. 2006 (iz arhiva)
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Ponedeljek, 02.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA (ponovitev)
18.00: Glasbeni spomini
20.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Špela Stajnko – fotografinja, svetovljanka
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Torek, 03.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Špela Stajnko – fotografinja, svetovljanka
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Špela Stajnko – fotografinja, svetovljanka
18.00: Glasbeni spomini
20.00: Z domačih odrov: 2.občinski praznik- proslava
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Novoletni koncert Pihalni orkester GŠ ORMOŽ 1990

Sreda 04.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Z domačih odrov: 2.občinski praznik- proslava
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: Z domačih odrov: 2.občinski praznik- proslava
18.00: Glasbeni spomini
20.00: ŠPORT: Nogomet: Ormož – Središče
22.00: KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert Tomaža ROTA 2017

Četrtek 05.8.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: ŠPORT Nogomet: Ormož – Središče
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: ŠPORT Nogomet: Ormož – Središče
18.00 : KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert Tomaža ROTA 2017
20.00: 15.praznik občine Sveti Tomaž
22.00: POLKA MAJOLKA

Petek 06.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: 15.praznik občine Sveti Tomaž
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: 15.praznik občine Sveti Tomaž
18.00: KONCERT (drugih videoprodukcij): Koncert Tomaža ROTA 2017
20.00: Manica Hartman o opremi gradu ( razstava )
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Novoletni koncert Pihalni orkester GŠ ORMOŽ 1990

Sobota, 07.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Manica Hartman o opremi gradu ( razstava )
14.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Novoletni koncert Pihalni orkester GŠ ORMOŽ 1990
20.00: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): BUTALCI (KD M.Jarc, Škocjan pri Domžalah) 2013

Nedelja, 08.08. 2021
09.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Špela Stajnko – fotografinja, svetovljanka
… .. : 15.praznik občine Sveti Tomaž
11.00: Nogomet: Ormož – Središče
12.30: Z domačih odrov: 2.občinski praznik- proslava
14.30: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): BUTALCI (KD M.Jarc, Škocjan pri Domžalah) 2013
20.00: IZ ARHIVA: 250. UTRIP ORMOŽA, 03. 06. 2006 (iz arhiva)
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Ponedeljek, 09.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA (ponovitev)
18.00: Glasbeni spomini
20.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Ana Zemljič – pesnica, maturantka Gimnazije Ormož
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA

Torek, 10.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Ana Zemljič – pesnica, maturantka Gimnazije Ormož
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Ana Zemljič – pesnica, maturantka Gimnazije Ormož
18.00: Glasbeni spomini
20.00: Z domačih odrov: Proslava Dan državnosti in otvoritev festivala Ormoško poletje 2021
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Glasbene šole Slovenske Konjice 2016

Sreda 11.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Z domačih odrov: Proslava Dan državnosti in otvoritev festivala Ormoško poletje 2021
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: Z domačih odrov: Proslava Dan državnosti in otvoritev festivala Ormoško poletje 2021
18.00: Glasbeni spomini
20.00: ŠPORT: Rokomet: Jeruzalem – Gorenje
22.00: KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert Ansambla AKORDI 2015 – 1.del

Četrtek 12.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: ŠPORT Rokomet: Jeruzalem – Gorenje
14.00: Gostilna pri Francet’
16.00: ŠPORT Rokomet: Jeruzalem – Gorenje
18.00 : KONCERT (drugih videoprodukcij) : Koncert Ansambla AKORDI 2015 – 1.del
20.00: Proslava ob 56.krajevnem prazniku Miklavž
22.00: POLKA MAJOLKA

Petek 13.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
10.00: Proslava ob 56.krajevnem prazniku Miklavž
14.00: POLKA MAJOLKA
16.00: Proslava ob 56.krajevnem prazniku Miklavž
18.00: KONCERT (drugih videoprodukcij): Koncert Ansambla AKORDI 2015 – 1.del
20.00: Praznik KS Velika Nedelja
22.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Glasbene šole Slovenske Konjice 2016

Sobota, 14.08.2021
08.00: Glasbeni spomini
09.45: KNJIZARJENJE (Oddaja Knjižnice »F.K.Meška Ormož)
10.00: Praznik KS Velika Nedelja
14.00: KONCERT pihalnih orkestrov: Koncert Glasbene šole Slovenske Konjice 2016
20.00: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): MIKLOVA ZALA (KD M.Jarc Škocjan pri Domžalah 2001)

Nedelja, 15.08.2021
09.00: MED NAMI POVEDANO (pogovorna oddaja): Ana Zemljič – pesnica, maturantka Gimnazije Ormož
10.00: AKTUALNO : Praznik KS Velika Nedelja
11.00: Rokomet: Jeruzalem – Gorenje
12.30: Z domačih odrov: Proslava Dan državnosti in otvoritev festivala Ormoško poletje 2021
14.30: Z domačih gledaliških odrov (ARHIV): MIKLOVA ZALA (KD M.Jarc Škocjan pri Domžalah 2001)
20.00: IZ ARHIVA: 252. UTRIP ORMOŽA, 15. 06. 2006 (iz arhiva)
21.00: UTRIP ORMOŽA iz ARHIVA