STAREJŠI DEČKI A (1997 in mlajši):
Katastrofalna igra
Celje PL – Jeruzalem 28 : 23 (14 : 10)
Korpič Lesjak, Mendaš; Šandor 1, Lukman 3, Vesenjak 3 (1), Kociper 2, Žižek Cvetko 2, Horvat, Tement, Ozmec, Štumberger 5, Kosi, Kralj, Geč 1, Topolovec 2, Kolmančič 4. Trener: Uroš Krstič
Več kot zaslužena zmaga Celjanov, ki so državnim prvakom očitali lekcijo v borbenosti in še v marsičem. Glede na to kakšna je udeležba na treningih pri letnikih 1997 niti ni bilo za pričakovati kakšnega drugega izida kot poraza. Tokrat Jeruzalemčkom ni pomagala niti fizična premoč. S takim pristopom v prihodnosti si ekipa zasluži uvrstitev od 9. – 12. mesta v državi in nič višje.

STAREJŠI DEČKI B (1998 in mlajši):
Odlična tekma in zmaga državnih prvakov
Celje PL – Jeruzalem 31 : 35 (18 : 18)
Korpič Lesjak, Caf; M. Hebar, Lukner, Luci, Žižek Cvetko 3, Zidarič, Ozmec 5, Kavčič 1, Horvat 12 (6), Kosi 4, Plavec 4, Ulaga 6, Sok. Trener: Uroš Krstič
Za razliko od svojih leto dni starejših kolegov fantje letnika 1998 marljivo trenirajo in žanjejo lepe rezultate. Tekmo v Celju so sicer pričeli v krču in domačini so povedli s 7 : 3. Po 10. minutah je bilo še 11 : 7 v prid mladih Celjanov, ki so fizično močnejši od sovrstnikov iz Ormoža. Ti so v nadaljevanju povečali agresivnost v obrambi, stekel je protinapad in Jeruzalem je povedel s 23 : 20. Nazadnje je bil rezultat izenačen pri 29 : 29, nato pa je v zadnjih minutah na igrišču obstajala le ena ekipa – Ormožani, ki so z visokim tempom popolnoma zlomili nasprotnika.