FUTSAL, 2. SFL, 18. krog:
Peta zaporedna ničla Petelinov
Tomaž Picerija Ozmec – Stripy 4 : 5 (3 : 0)
strelci:
1 : 0 Janžekovič (2), 2 : 0 Janžekovič (8), 3 : 0 Magdič (20), 3 : 1 Česen (21), 3 : 2 Midžan (23), 3 : 3 Langerholz (25), 3 : 4 Midžan (27), 3 : 5 Midžan (29), 4 : 5 Gajser (37).
Tomaž Picerija Ozmec: Krajnc, Magdič, Gajser, Mlinarič, Goričan, Bohinec, Jurčec, Rob, Mar, Bolkovič, Janžekovič. Trener: Aleš Jurčec
Petelini od Svetega Tomaža so na srečanju proti škofjeloškemu Stripyju zabeležili peto zaporedno ničlo. Ekipa trenerja Aleša Jurčca je ponovno zapravila lepo prednost iz 1. polčasa (3 : 0). Do odmora je mrežo Škofjeločanov dvakrat zatresel Ivan Janžekovič in enkrat Miha Magdič. V 8 sekundi 2. polčasa so gostje zatresli mrežo Jerneja Krajnca in napovedali preobrat. Ta se je tudi zgodil, saj so v pičlih devetih minutah mrežo Petelinov zatresli kar petkrat. Zadetek Mateja Gajserja v 37. minuti je gostiteljem vlil rahlo upanje na vsaj točko, vendar so se futsalerji Stripyja uspeli obraniti. Po novem porazu je ekipa Tomaža ostala priklenjena na dno lestvice z le 6 točkami. V petek 16. marca Tomaž gostuje v Sevnici pri bivšem prvoligašu.