MALI NOGOMET, ZLMN Ormož:
V derbiju še drugi poraz prvaka Alineje
Rezultati – člani, 2. krog:
Inox ograje Majcen – KMN Tomaž 3 : 0, Strjanci – Mladost Miklavž 0 : 5, Alinea – Bar Gaja Ivanjkovci 2 : 3, Avtoprevozništvo Jerebič – Akord Izkoščevanje mesa 5 : 1, Brlek Transport – Trust 4 : 3, Vičanci – Črni ribič Frankovci 0 : 3.
Vrstni red po 2. krogu: Bar Gaja Ivanjkovci, Avtoprevozništvo Jerebič, Mladost Miklavž, Črni ribič Frankovci in Inox ograje Majcen po 6 točk, Akord Izkoščevanje mesa in Brlek Transport po 3 točke, Alinea, Trust, KMN Tomaž, Vičanci in Strjanci brez točk.

V Zimski ligi Ormoža je bil odigran že 2. krog, ki je prinesel nekaj zanimivih izidov v članski in veteranski ligi.

Na vrhu pričakovano Smokiji in Tomaž
Rezultati – veterani, 2. krog:
Smoki Ormož – Rucica Bresnica 5 : 1, Tomaž – Modelarstvo montaža Rakuša 3 : 0, Mladost Miklavž – Vičanci 2 : 1, Pristan Frankovci – Bar s Ormož 1 : 2, prosti Fiposor Aries IT.
Vrstni red po 2. krogu: Smoki Ormož in Tomaž po 6 točk, Bar As Ormož in Mladost Miklavž po 4 tpčke, Fiposor Aries IT 3 točke, Pristan Frankovci, Vičanci, Rucica Bresnica in Modelarstvo montaža Rakuša brez točk.

Mladi Petelini so proti nasprotniku iz Slovenskih goric odigrali odlično tekmo, ki je navdušila okrog 100 gledalcev na Hardeku.

FUTSAL, Liga U18:
Mladi Petelini dobili veliki derbi
Tomaž Picerija Ozmec – Slovenske gorice 7 : 4 (2 : 2)
Strelci:
0 : 1 Damiš (2), 1 : 1 Zlatnik (9), 2 : 1 Kamenšek (18), 2 : 2 Knuplež (19), 2 : 3 Tuš (22), 3 : 3 Zlatnik (23), 4 : 3 Kamenšek (24), 4 : 4 Damiš (25), 5 : 4 Goričan (28), 6 : 4 Školiber (36), 7 : 4 Zlatnik (40).
Tomaž: Starčevič, Ketiš; Magdič, Goričan, Belšak, Gašparič, Plavec, Zlatnik, Školiber, Rajh, Kamenšek, Matjašič. Trenerja: Marjan Magdič in Matej Gajser.
V derbiju 5. kroga sta se na Hardeku pred okrog 100 gledalci pomerili še neporaženi ekipi skupine B. Tisti, ki so obiskali tekmo so lahko bili zelo zadovoljni s predstavo, saj sta obe ekipi prikazali lep futsal, kjer je skupno padlo kar 11 zadetkov. V uvodnih minutah tekme so bili boljši gostje, saj so gostitelji v tekmo štartali s preveč spoštovanja do nasprotnika. Ko so mladi Petelini uvideli, da nasprotnik le ni strah in trepet so iz minute v minuto igrali bolje ter svojo dobro igro kronali s končno zmago s 7 : 4. Po neigranju članske ekipe Tomaža v 2. SFL so v klubu zdaj vse sile usmerili v perspektivno ekipo fantov starih do 18 let, ki bo že čez nekaj let prešla v člansko konkurenco. Obenem si mladi Petelini nabirajo prepotrebne izkušnje v Zimski ligi malega nogometa Ormož, kjer igrajo proti sebi fizično močnejšim in izkušenejšim igralcem.