ROKOMET, 1. B SRL, 15. krog:
Herz Šmartno – V. Nedelja Carrera Optyl 35 : 25 (17 : 9)
Velika Nedelja Carrera Optyl:
Klemenčič 3 obr., Zorec 3, Kaučič 1, Bombek 6, Hanželič 4, Bezjak 2, Veselko, Prapotnik, Štefičar 5, M. Špindler, Dogša 8 obr., Lorenčič 1, Cimerman 2, Majcen, Šerod 1. Trener: Bojan Munda
Domačini so že od prve minute zaigrali dobro v napadu in obrambi ter visoko povedli s 7:2 in prisilili gostujočega trenerja, da že v 8. minuti vzame minuto odmora. Tudi po odmoru je nadaljevanje pripadlo domačim, do polčasa se je vodstvo povečevalo na 17 : 9. V drugem delu se je dobra igra nadaljevala, visok ritem gostje niso mogli spremljati, najvišja razlika na tekmi je bila že za petnajst zadetkov (29 : 14 in 30 : 15). V 16. krogu v petek 14. 3. 2014 pri Veliki Nedelji gostuje vodilni Slovenj Gradec.

Velika Nedelja Carrera Optyl je v Šmartnem doživela pričakovan poraz. v 16. krogu pri Veliki Nedelji gostuje vodilni Slovenj Gradec.