ROKOMET, 1. SRL, 13. krog:
Celjani proti Ormožanom blizu “abrahama”
Celje PL – Jeruzalem 48 : 34 (29 : 17)
Celje:
Lesjak (8 obramb), Rezar (11 obramb), Alilović; Prieto, Marguč 4, Pajovič 4, Razgor 11 (2), Toskić 7, Poklar, Kozlina 2, Metličič 3, Rnić 8, Zorman 1, Gajič 8 (2). Trener: Miro Požun
Jeruzalem: G. Čudič (9 obramb), Belec (1 obramba); Korpar 1, Krabonja 1, Rajšp 1, Gorenšek 4, Bogadi, Radujković 1, B. Čudič 6 (2), Ivanuša, Sok 5, Hebar 1, Žuran 6 (2), Kukec 3, Špegel 5, Kljajič. Trener: Aleš Filipčič
Sedemmetrovke: Celje PL 6 (4), Jeruzalem 4 (4).
Izključitve: Celje PL 4; Jeruzalem 6 minut.
Igralec tekme: David Razgor (Celje PL).
Rokometaši Jeruzalema so v celjski lepotici Zlatorog doživeli pričakovan poraz; Celjanom pa je ob zmagi uspelo doseči najvišje število zadetkov v letošnji sezoni 1. SRL. Absolutni rekord slovenske lige po številu doseženih zadetkov imajo Pivovarji, ki so leta 1997 proti Sevnici zmagali z izidom 53 : 22, kar je tudi zmaga z najvišjo razliko v zgodovini lige. Prvi del tekme je za Vinarje bil porazen. Ob 29 – tih prejetih zadetkih je to najblažja oblika ocene ormoškega 1. polčasa. Že v 20. minuti so gostitelji vodili z desetimi točkami prednosti (21 : 11). V golu zmagovalcev je blestel Rezar, ki je do odmora zbral 11 obramb. Tudi v nadaljevanju je blestel celjski ekspres, ki se je predstavil z obrambno različico 5 – 1. Blestel je Razgor, ki je bil nerešljiva uganka za ormoška vratarja, ki sta konec tekme pričakala pri 10 obrambah. Najvišja prednost Pivovarjev je znašala +16 (45 : 29). Pri poražencih je največ pokazal Sok, ki je mrežo Rezarja in Lesjaka (skupaj kar 19 obramb) zatresel 5 – krat.
V sredo 15. 12. 2010 ob 19.00 uri na Hardeku v tekmi 14. kroga gostuje Škofja Loka.