Vran, Darovec, Škof; Dobelšek 13 (5), Grzentič 3, Marinkovič, Bombač 7, Kolman, Poklar, Hrastnik 4, Konečnik 4, Rapotec, Bošković 2, Bratkovič 6, Osmajić. Trener: Fredi Radojkovič
Jeruzalem: Žuran, Belec; Mavrič, Rajšp, Bogadi 6, Žmavc, Radujković 3, Čudič 3 (2), Gregorc 6 (1), Hrupič, Šišmanovič 5, Kljajič 6, Mesarič 2, Kirič. Trener: Saša Prapotnik
Izključitve: Cimos 6; Jeruzalem 8 minut.
Sedemmetrovke: Cimos 5/5; Jeruzalem 4/3.
Igralec tekme: Jure Dobelšek (Cimos Koper).

Jure Vran (Cimos Koper) je tekmo končal s 15 obrambami.

Rokometaši Jeruzalema so gostovali na Bonifiki pri Cimosu, ki je eden najneugodnejših nasprotnikov nasploh za Vinarje v 1. SRL. Stil igre ekipe trenerja Fredija Radojkovića nikakor ne ugaja Ormožanom in tako je bilo tudi tokrat, čeprav so gostitelji nastopili v zelo okrnjeni zasedbi in s kar petimi mladinci, ki so na koncu skupaj dosegli kar trinajst zadetkov (Bratkovič 6, Hrastnik 4, Grzentič 3). Začetek tekme je na obeh straneh minil brez čvrste igre v obrambi in goli so padali po tekočem traku. V takšni igri so se bolje znašli Jeruzalemčki in povedli z 9 : 7. Do odmora pa so niti igre v svoje roke počasi prevzemali Koprčani, po zaslugi obramb Jureta Vrana, ki je zaustavil kar nekaj čistih zicerjev nasprotniku. Na počitek so domačini odšli s tremi goli prednosti (19 : 16). V nadaljevanju je prednost v prid Cimosa v 40. minuti narasla na pet točk (26 : 21), najvišja prednost Avtomobilistov pa je best casino že znašala devet točk. Oba trenerja sta ponudila priložnost mladim igralcem, svojo minutažo pa so precej bolje izkoristili mladi Primorci. V vrstah Ormožanov zaradi bolezni v ekipi ni bilo novinca Davorina Levaniča, ki bo tako svoje prve prvoligaške minute na igrišču prebil v Ligi za obstanek.

Jan Gregorc (Jeruzalem Ormož) je dosegel 6 točk.

Z zmago je Cimos potrdil tretje mesto po rednem delu, Ormožani pa na potrditev končnega devetega mesta morajo počakati razplet sobotne tekme Izola – Celje. Če ne bo prišlo do velikega presenečenja bi Izolani morali kloniti in ob istem izkupičku točk kot Ormožani zasesti deseto mesto.

Trener Saša Prapotnik ni bil zadovoljen z igro v obrambi, ki je prejela 39 zadetkov.

Danijel Mesarić (Jeruzalem Ormož) je dosegel 2 zadetka.

Damir Mavrič in Jaša Rajšp (Jeruzalem Ormož) se nista vpisala med strelce.