ROKOMET, 1. SRL, 3. krog:
Vinarji brez točk in Roka Žurana
Škofja Loka – Jeruzalem 35 : 26 (15 : 14)
Škofja Loka:
Karpan (18 obramb), Makovec, Vrbinc; Hrastnik, Cingesar 3, Verdenik, Jamnik 6 (3), Dolenec 13 (6), Svetelšek 3, Bundalo 1, Šibanc 1, Korošec 1, Dolinar, Gaber 3, Dujmovič 1, Mikanovič 3. Trener: Gregor Cvijič
Jeruzalem: G.Čudič (12 obramb), Belec, S.Žuran; Korpar 1, Krabonja, Melnjak 2, Rajšp, Bogadi 2, Gorenšek 4, B.Čudič 5 (3), Ivanuša, Sok 1, Hebar, Kljajič 3, R.Žuran 8, Špegel. Trener: Saša Prapotnik
Sedemmetrovke: Škofja Loka: 10 (9), Jeruzalem 4 (3).
Izključitve: Škofja Loka 10, Jeruzalem 14 minut.
Rdeči karton: R. Žuran (44 – direkten rdeči).
Igralec tekme: Jure Dolenec (Škofja Loka).
Športna dvorana Poden, kjer so Vinarji v preteklosti radi zahajali, tokrat ni bila srečna.Mlada škofjeloška zasedba je v 2. polčasu nadigrala goste iz Ormoža, ki po uvodnih treh krogih še naprej ostajajo brez točk. Brez točk je zaenkrat le še ekipa novomeške Krke. Jeruzalem je do 20. minute bil boljši, vendar si po zaslugi obramb domačega vratarjaKarpana ni uspel priigrati večje prednosti od treh zadetkov (7 : 4). Nezaustavljiv je v domači vrsti bil Dolenec, ki je do odmora nasul kar 9 zadetkov in bil glavni junak preobrata domačih. V prvih desetih minutah nadaljevanja je padla odločitev o zmagovalcu. Ormožani so grešili, napake gostov pa so Gorenjci spretno izkoriščali z zadetki. V 41. minuti je Mikanovič svojo ekipo popeljal do vodstva s +6, 23 : 17. Tri minute kasneje je igrišče zaradi rdečega kartona moral zapustiti Rok Žuran, ki je v glavo zadel Karpana. Slovenski reprezentant tako ne bo mogel pomagati na pomembni tekmi 4. kroga, ko na Hardek prihaja neugodna Ribnica. Do konca tekme je razlika v korist Škofje Loke le naraščala in se na koncuzaustavila pri kar + 11, 35 : 26. Sama igra na tem srečanju ni bila na nekem visokem kakovostnem nivoju, ni pa manjkalo borbenosti in želje po zmagi. Domači so s svojo igro dokazali, da gre za izredno talentirano zasedbo, Vinarji pa v tem prvenstvu ostajajo še marsikaj dolžni sebi in svojim navijačem.