Ena slabših predstav Jeruzalemčkov v tem prvenstvu
Sevnica – Gorišnica Jeruzalem 37 : 26 (18 : 13)
Gorišnica Jeruzalem:
Škerjanec, Mendaš; Kolmančič 5 (2), Vesenjak 5 (1), Kociper 5, Geč 1, Sok 2, Tement, Kolenko, Štumberger 3, Topolovec 5 (1). Trener: Uroš Krstič
Do 21. minute in izida 12 : 11 v prid gostiteljev je igra Jeruzalemčkov bila solidna, nato pa mrk in sledile so napake za napako, kar so spretno z lahkimi goli kaznovali Sevničani. V 35. minuti je prednost domačinov znašala + 10, 28 : 18 in v nadaljevanju so priložnost za igro dobili vsi igralci letnika 1997, ki so tako uigravali ekipo za pomembno končnico sezone pri starejših dečkih B. Še največ sta od gostov pokazala Kociper in Štumberger, sicer pa je to bila ena najslabših predstav ekipe v tem prvenstvu. V naslednjem krogu v petek 25. 3. ob 18.30 uri Jeruzalemčki na Hardeku gostijo zasedbo Gorenja.

MLAJŠI DEČKI A (letniki 1998):
Nova odlična predstava v obrambi
Jeruzalem – Dol Hrastnik 29 : 13 (17 : 5)
Jeruzalem:
Korpič Lesjak, Caf; Niedorfer 2, Zidarič 1, Šoštarič 2, Ozmec 2, Lukner, Luci 2, Kosi 5 (1), Plavec 2, Grabovac 2, Horvat 4 (1), Žižek Cvetko 5, M. Hebar 2. Trenerja: Uroš Krstič in Mladen Grabovac
Kljub izostanku Kavčiča, Ulage ter Soka je ormoška zasedba spet odigrala odlično tekmo. Znova je bila odlična igra v obrambi, z njo pravtako odlična vratarja Caf in Korpič Lesjak. Najvišja prednost je znašala že 17 točk, 28 : 11. Priložnost za igro so dobili vsi igralci in kar 11 igralcev se je vpisalo med strelce, od tega so letniki 1999 dosegli kar 11 zadetkov. V 4. krogu polfinalne skupine D Ormožani gostujejo v Velenju. Zmaga jim prinaša potrditev uvrstitve na Final four.

MLAJŠI DEČKI B (letniki 1999):
19 zmaga zapored
Jeruzalem – Rudar Trbovlje 20 : 6 (11 : 2)
Jeruzalem:
Korpič Lesjak; L. Voršič, Notersberg 3, G. Hebar, M. Hebar 6, Niedorfer 1, Kozel, Zidarič 1, Munda 1, Ž. Kociper 3, Šoštarič 3, Petek, Jovanovič, Voljč 2, Komloš. Trenerja: Uroš Krstič in Mladen Grabovac
Fantje zaradi obiska zimske šole v naravi niso v preteklem tednu opravili niti enega treninga, kar se je nekoliko poznalo na igri. Tokrat so več priložnosti za igro dobili igralci s klopi, nekateri so svoje minute izkoristili boljše, nekateri slabše. V 4. krogu polfinalne skupine D Jeruzalemčki gostujejo v Velenju. Zmaga jim prinaša potrditev uvrstitve na Final four.

Turnir v Ormožu za deklice in dečke 2000
Zmaga dečkov, deklice četrte

V Športni dvorani na Hardeku je v nedeljo potekal turnir za deklice in dečke letnika 2000 in mlajši. Poleg ormoških ekip sta sodelovali še ekipi RŠ Alena Mihalja iz Slovenj Gradca ter Ptuja. Prikazan je bil dopadljiv rokomet in prav vsi trenerji so zadovoljni zapustili prizorišče. Barve Jeruzalemčkov je zastopalo 30 mladih rokometašic in rokometašev pod vodstvom trenerja Iztoka Luskoviča in Nejca Havlasa.

Rezultati: Ormož (deklice) – Ormož (dečki) 13 : 20
Ptuj – RŠ Alen Mihalj SG 12 : 9
Ormož (deklice) – RŠ Alen Mihalj SG 10 : 13
Ormož (dečki) – Ptuj 17 : 13
Ormož (dečki) – RŠ Alen Mihalj SG 15 : 16
Ormož (deklice) – Ptuj 7 : 20