ROKOMET, mednarodna reprezentančna tekma:
Zmaga Prapotnikovih varovancev v Avstriji
Avstrija – Slovenija 30 : 35 (18 : 14)
Trofaiach
– Šolska športna dvorana Trofaiach. 320 gledalcev. Sodniki: Hofer in Schmidhuber (oba Avstrija).
Austrija: Pilipovic (+8), Kaiper (4 + 1); Hochleitner 1, Fuhrer 3, Jelinek 1, Gesslbauer 2, Kisinger 2, Marouschek 4, Bajgoric 2, Schuster 1, Neuhold 10 (4), Herburger, Moritz, Martinek, Pratschner 4, Gonzalez. Trener: Roland Marouschek
Slovenija: Žekar (+2), Jelaš (+8); Vovk, Ban 1, Ovniček 7, Gjerek 8 (3), Fižuleto 1, Lapajne 1 (1), Maroh 4, Okleščen 3 (1), Jurečič 3, Kodrin, Levanič 3, Bogdanovič Jenko 1, Suholežnik, Košir 3, Kodrič. Trener: Saša Prapotnik
Sedemmetrovke: Avstrija 4/4; Slovenija 6/5.
Izključitve: Avstrija 10; Slovenija 6 minut.
Rdeči karton: Suholežnik (34 – grob prekršek).

Reprezentanca Slovenije letnikov 1994 je pod vodstvom trenerja Saše Prapotnika uspešno v Trofaiachu opravila gostovanje pri sovrstnikih Avstrije, ki bodo leta 2012 gostitelji EP prav za letnike 1994. Da Avstrija resno jemlje domačinstvo EP dokazuje podatek, da so fantje letos odigrali že 8 mednarodnih tekem, kar je bilo videno v 1. polčasu tudi pri uigranosti avstrijske reprezentance. Ta je s pridom izkoristila prav uigranost in domači teren ter v 21. minuti povedla s 14 : 9. Obramba Slovenije je bila le v nekaj minutah na želenem nivoju, škripalo pa je tudi v napadu predvsem pri zaključkih protinapadov in sedemmetrovke. V 2. polčasu preobrat na igrišču in Slovenci so v 41. minuti končno povedli, nato pa deset minut kasneje gostiteljem ušli na lepo prednost štirih točk, 30 : 26. Avstrijcem se uspe še približati na -1, 31 : 30, nato pa domačinom povsem pojenjajo moči po kar solidnem tempu, ki ga je skozi celotno tekmo narekovala slovenska reprezentanca. Piko na i lepi slovenski zmagi s 35 : 30 postavi organizator igre Ovniček. Pohvaliti je potrebno igro Slovenije v 2. polčasu in tudi avstrijski sodniški par Hofer in Schmidhuber, ki je nad pričakovanji opravil svojo nalogo. S svojo zelo dobro igro sta se v reprezentančnem dresu izkazala tudi Ptujčana Jan Maroh in Davorin Levanič, ki sta prispevala vsak po štiri ter tri zadetke. Trenerju Saši Prapotniku sta v Avstriji manjkala dvometraš Blagotinšek in odličen strelec Verdinek.