ROKOMET, turnir Karlovac:
Remi in poraz Jeruzalema v Karlovcu

V okviru priprav na drugi del sezone so rokometaši Jeruzalema iz Ormoža gostovali v Karlovcu, kjer sta na turnirju poleg gostiteljev in slovenskega predstavnika nastopila še Siscia iz Siska in Zagreb II. Najprej so Ormožani v polfinalu odigrali tekmo proti Sisciji, ki je trenutno drugouvrščena ekipa hrvaške Premier lige. V 1. polčasu je bil boljši hrvaški predstavnik, ki je že vodil z 12 : 7. Polčas 15 : 12 za Siscijo. V 2. polčasu je vodil že Jeruzalem s 24 : 22. Na koncu sta se ekipi razšli z neodločenim izidom 26 : 26, po streljanju sedemmetrovk so s 5 : 4 bili uspešnejši rokometaši iz Siska. Za Vinarje je sedemmetrovko zgrešil Bojan Čudič, ki se je vrnil v ekipo po poškodbi. V malem finalu so Jeruzalemčki odpravili Zagreb II z rezultatom 31 : 22 (12 : 13). Zagreb je organizatorjem obljubil, da bo na turnirju nastopil z vsemi rokometaši, ki se ta hip ne nahajajo na EP v Srbiji (Šego, Pešič, T. Valčič, J. Valčič, Šebetič, Stepančič, Gal, Brozović, Matulić, Šprem, Vukić), vendar se obljube niso držali, kar je zelo razočaralo domačine. Ob tem so tudi Slovenci ostali brez ene težke tekme.
Jeruzalem Ormož: Jelen, Belec, Žuran; Korpar 5, Žmavc 1, Rajšp 2, Bogadi 9, Radujković, Čudič, Špiljak 4, Sok 12, Hebar 1, Kljajić 1, Cingesar 9, Šišmanovič 3, Hrastnik 6, Krabonja 4, trener Saša Prapotnik. V sredo 25. januarja Jeruzalem gostuje v Velenju pri Gorenju, v petek 27. januarja na generalki gostuje 1. B ligaš iz Velike Nedelje.