FUTSAL, 2. SFL, 19. krog:
Peti remi Petelinov
Tomaž – Slovenske gorice 5 : 5 (2 : 2)
strelci:
1 : 0 Golob (14), 2 : 0 Golob (15), 2 : 1 Živko (16), 2 : 2 Dobaja (18), 3 : 2 Piberčnik (22), 3 : 3 Jurančič (24), 4 : 3 Rob (28), 4 : 4 Bezjak (33), 5 : 4 Golob (38), 5 : 5 Živko (40).
Tomaž: Marin, Vrbanič; S. Majcen, Strmšek, Miklašič, Goričan, Golob, Piberčnik, Rob, R. Majcen, Krajnc. Trener: Franc Lah
Ekipa Tomaža je s svojim že petim remijem (največ v ligi) znova zapravila priložnost, da se znebi zadnjega mesta v 2. SFL. Po dobrem začetku in golih Goloba za 2 : 0 so Petelini popustili v zaključku 1. polčasa, kar so spretno izkoristili gosti z zadetkoma Živka ter Dobaja za 2 : 2. V dramatični končnici je Golob v 38. minuti zadel po lepem protinapadu za 5 : 4. Gostom je uspelo izenačiti v zadnji minuti, ko je zadel Živko, ki je izkoristil slabo postavljenost domače obrambe. Pred izenačenjem sta sodnika Rade Kovačič in Gregor Korošec po mnenju gostiteljev “pozabila” piskati prekršek nad Golobom v prid Petelinov in gostje so hitro izvedli akcijo, trikratni strelec domačih Golob pa se ni uspel pravočasno vrniti v obrambo in sledilo je izenačenje. V 40. minuti je Piberčnik po 6 prekršku Slovenskih goric imel priložnost, da zadane iz 10 metrov, toda poskus domačega igralca je zletel mimo gola.