FUTSAL, 2. SFL, 21. krog:
Slab prvi, soliden drugi polčas Petelinov
Tomaž – Kebelj 2 : 5 (1 : 4)
strelci:
0 : 1 Fridrih (2), 0 : 2 Klinc (3), 0 : 3 Fridrih (5), 0 : 4 Fridrih (11), 1 : 4 Magdič (19), 2 : 4 Kavaš (23), 2 : 5 Belina (36).
Tomaž Pizzeria Ozmec: Starčevič, Krajnc; Magdič, Gajser, U. Goričan, Školiber, Mar, Kosi, Kavaš. Trener: Franci Kamenšek
Futsalerjem Tomaža tudi ob slovesu od domačih navijačev ni uspelo doseči zmage in prekiniti črne serije, ki traja od 7. kroga, ko so na Hardeku 2. novembra s 3 : 2 premagali škofjeloški Stripy. Za Peteline je bil usoden slab začetek tekme, saj so v le enajstih minutah prejeli kar štiri zadetke. Kazalo je na pravo katastrofo, vendar so se gostitelji pobrali in v nadaljevanju zaigrali solidno. Najprej je v 19. minuti znižal 17 – letni Miha Magdič in nato v 23. minuti še 19 – letni Sašo Kavaš. Tomaž je imel še lepo priložnost za tretji zadetek, vendar ni zadel mreže Keblja in priložnost za vrnitev v igro je splavala po vodi. Aleks Belina je v 36. minuti zadel za Kebelj in zapečatil usodo Tomaža. To je bil že 104 prejeti gol (5,47 zadetka na tekmo) čete trenerja Franca Kamenška v sezoni 2012/13, kjer je Tomažu v desetih domačih srečanjih uspelo zbrati 8 točk (2 zmagi, 2 remija, 6 porazov, 30 : 46 gol razlika). V zadnjem krogu prvenstva Petelini od Svetega Tomaža v petek 8. marca ob 20.00 uri gostujejo pri Velikih Laščah.