NOGOMET, FUTSAL:
Tretja zaporedna zmaga Središča, poraz Ormožanov

Nogometaši v ptujski Superligi so odigrali tekme 9. kroga, ki je ponudil 22 zadetkov na petih tekmah.
Rezultati 9. kroga:
Cirkulane 4 : 2 Tržec
Hajdina 0 : 0 Bukovci
Aha Emmi Bistrica 3 : 3 Gerečja vas
Stojnci 4 : 2 Carrera Optyl Ormož
Apače 1 : 3 Središče ob Dravi

Dobro formo so s tretjo zaporedno zmago potrdili Središčani, ki so v gosteh s 3 : 1 premagali Apače. Josip Novak je dosegel dva, Božo Klanjčar pa en zadetek. Svoj peti prvenstveni poraz so doživeli Ormožani, ki so klonili z 2 : 4 v Stojncih. Četa trenerja Drage Posavca je odlično pričela tekmo in v 3. ter 12. minuti preko Patrika Jaušovca in Matjaža Hriberška zadela za vodstvo z 2 : 0. Od 44. do 49. minute je ekipa Ormoža Carrere Optyl prejela kar tri zadetke in Stojncem je uspel preobrat, ki so ga s četrtim golom potrdili v 79. minuti za končnih: Stojnci 4 – Ormož 2.
Na lestvici še naprej vodijo Bukovci s 23 točkami pred Stojnci, ki so zbrali štiri točke manj. Središče je po uspešni seriji napredovalo na 4. mesto in je pri 12 točkah. Ormožani z 10 točkami zasedajo 8. mesto. V hrbet našemu predstavniku gledata le ekipi Apač in Tržca s šestimi in petimi točkami.

10.Tržec 5

V 10. krogu v soboto 31. oktobra ob 14.00 uri obe naši ekipi čakata gostovanji. Ormožani gostujejo v Tržcu, Središčani v Stojncih.

FUTSAL, 2. liga, 3. krog:
Petelini vztrajajo na vrhu

Z novo uspešno predstavo so nas razveselili futsalerji Tomaža, ki so v tekmi 3. kroga zmagali na neugodnem gostovanju v Velikih Laščah. Za Peteline sta pri zmagi z 2 : 1 zadela Miha Magdič (5 prvenstveni zadetek od šestih Tomaža) in Urban Goričan. Po treh odigranih krogih vodita ekipi Zavasa in Tomaža z izkupičkom sedmih točk. V 4. krogu je na sporedu sosedski derbi med Ptujem in Tomažem, ki bo zagotovo privabil lepo število gledalcev. Tekma bo odigrana v petek 30. oktobra ob 19.30 uri v športni dvorani Center. Pospremili jo bomo tudi na KTV Ormož.