ROKOMET, mlajše selekcije:
Po prvi točki še prva zmaga mladincev Jeruzalema
Jeruzalem Ormož – V. Nedelja Carrera Optyl 30 : 26 (13 : 15)
Jeruzalem:
M. Šulek (9 obramb), T. Cvetko (7 obramb); Vukan 2 (1), Kolmančič 4 (2), Šandor 4 (1), V. Lukman, R. Cvetko 8, Štumberger 1, Kirič 3 (1), Žižek Cvetko 3, Hrupič 6 (2).
V. Nedelja: Pfeifer, K. Preac, Ž. Prejac; Zorec 5, J. Hržič 2, Bombek 10 (4), Hojžar, M. Jaušovec, D. Hržič, Marin 3, Ozmec, Lorenčič 4, Moravec 1, Kumer 1.
Sedemmetrovke: Jeruzalem 8/7; V. Nedelja 4/4.
Izključitve: Jeruzalem 14; V. Nedelja 24 minut.
Bolje so tekmo pričeli domačini, ki so povedli s 5 : 2, 6 : 3 in 7 : 4, ob tem pa zapravili kar nekaj priložnosti za še višje vodstvo. Drugi del 1. polčasa srečanja je pripadel gostom, ki so s pridom izkoriščali številne luknje v domači obrambi in na odmor odšli z dvema zadetkoma prednosti (13 : 15). V nadaljevanju precej boljša igra Jeruzalemčkov, ki so stisnili v obrambi, kar je obrodilo s številnimi obrambami Tomaža Cvetka in Matica Šuleka. Ormoška vratarja sta v 2. polčasu zbrala lepih 13 obramb. Delni izid 9 : 2 je Ormožanom prinesel vodstvo z 22 : 17. To se je kasneje zvišalo na +6 (26 : 20) in na +7 (30 : 23). V samem zaključku je Nedeljanom uspelo zmanjšati zaostanek. Po točki proti Mariboru je to bila prva zmaga ormoških mladincev v tem prvenstvu.