NOGOMET, MNZ Ptuj Superliga, 1. krog:
Zmaga Središča, poraz Ormoža

Izidi 1. kroga:
Središče ob Dravi 4 : 0 Bukovci; strelci: Novak (31.), Ivanuša (39.), Lah (67.), Govedič (88.).
Boč Poljčane 0 : 1 Hajdina
Gerečja vas 4 : 0 Apače
Carrera Optyl Ormož 1 : 3 Videm; strelci: Tomašić (56.); Božak (50. in 86.), Krajnc (58.).
Stojnci 2 : 1 Cirkulane

Prvi krog ptujske Superlige je postregel s pričakovanimi rezultati. Večji izkupiček so pričakovali Ormožani v derbiju kroga z Vidmom, vendar je odlični napadalec gostov Dominik Božak odlično opravil svojo nalogo in dvakrat zatresel mrežo Sama Fijavža. Vsi zadetki v Ormožu so padli v 2. polčasu. Gostiteljem je uspelo izenačiti v 56. minuti preko Tomašića, a so neodločen izid obdržali le dve minuti. Trener Ormoža Drago Posavec bo največ dela imel z obrambno vrsto, ki je slabši del ekipe. Tekmo v Športnem parku Mestna graba si je ogledalo 170 gledalcev. Največji obisk tekme je bil v Stojncih, kjer je favorit z 2 : 1 ugnal novinca v ligi iz Cirkulan. Drugi naš predstavnik, Središče ob Dravi, je pred 100 gledalci suvereno opravil z Bukovci. Trener Aleš Lesjak je zagotovo vesel štirih različnih strelcev. 1. krog si je na petih tekmah ogledalo 680 gledalcev (136 gledalcev v povprečju na tekmo). Naslednji krog bi lahko bil še bolj obiskan, saj je na sporedu lokalni derbi med Ormožem in Središčem. Videm bo gostil Cirkulane, Hajdina Gerečjo vas, Apače Stojnce in Bukovci Boč.

V 1. krogu zmaga Središča in poraz Ormoža. V 2. krogu je na sporedu sosedski derbi med Ormožem in Središčem.