ROKOMET, 1. NLB Leasing liga, 26. krog:
Kapetan Čudič zadel za točko
Jeruzalem – Dobova 31 : 31 (17 : 18)
Balent 7 obramb, Šutalo 1 obramba; Kavčič 3, Horvat 2, Bogadi 5, Radujković 5, Čudič 9 (5), Grabovac, Žižek Cvetko, Žuran, Ozmec, Grizolt, Petrovič, Mesarić 1, Rajšp 1, Cirar 5. Trener: Saša Prapotnik
Dobova: Blaževič 4 obrambe, Supančič 2 obrambi; Miklavčič 5, Dražetič 8 (5), Zafran 3, K. Humek, Rožman, L. Humek, Seferović 7, Baznik, Kučič 1, Kaučič 3, Koprivc 3, Ferkulj, Bezgovšek 1, Hotko. Trener: Aleš Sirk
Sedemmetrovke: Jeruzalem 10/6; Dobova 5/5.
Izključitve: Jeruzalem 6; Dobova 12 minut.
Tekma med Jeruzalemom in Dobovo ni odločala o ničemer, saj sta si obe ekipi že zdavnaj zagotovili obstanek, Ormožanom pa so težave s poškodbami preprečile enakovredno kosanje s preostalimi ekipami za uvrstitev v Ligo za prvaka. Znova je pri Vinarjih zaradi poškodb Roka Žurana, Jureta Kocbeka in Tilna Kosija manjkala cela zunanja linija. Gostitelji so si srčno želeli zmage že zaradi slovesa od aktivnega igranja Siniše Radujkovića, na drugi strani je Dobova na Hardek prispela sproščena ter bila na koncu celo bližje zmagi od Jeruzalemčkov. Začetek tekme je minil v znamenju izenačene igre na obeh straneh. Do 12. minute je izid bil sedemkrat poravnan (7 : 7). Prvič so se gostje gostiteljem oddaljili v 15. minuti po seriji treh zaporednih zadetkov (7 : 10). Do odmora je četi trenerja Saša Prapotnika v 28. minuti celo uspelo povesti za gol (17 : 16). Z zadetkoma Seferovića in Dražetiča so gostje na kratek počitek odšli z golom prednosti (17 : 18). Že po rezultatu je jasno, da se ekipi nista preveč posvečali igri v obrambi, ob tem nobena izmed ekip v golu ni imela razpoloženih vratarjev. Tudi 2. polčas je bil izjemno izenačen. Ormožani so največ vodili za en (24 : 23), Dobova za dva zadetka (v šestih primerih). V 57. minuti ni kazalo dobro Jeruzalemu, ki je zaostajal za dva gola (29 : 31), vendar je gostiteljem do konca uspelo preko Gašperja Horvata in kapetana Bojana Čudića izid poravnati na končnih 31 : 31. Kapetan Čudič je Jeruzalemu točko zagotovil iz sedemmetrovke v 60. minuti. Na koncu so gostje bentili nad nekaterimi sodniškami odločitvami, Ormožani pa sezono na domačem igrišču končali z devetimi zmagami, enem remiju (Dobova) in tremi porazi (Celje,Krka, Gorenje). Jeruzalem si je že zagotovil 8. mesto, v petek 29. aprila ob 19.00 uri pa je pred Ormožani še zadnja tekma na gostovanju v Izoli.

RK Jeruzalem Ormož bo sezono končal na 8. mestu, kar v klubu ocenjujejo za uspeh.