Gajič, Skok; Medved 5, Bezjak 1, Manojlovič 2, Borovnik 1, Stanojevič 6, Rutar 3, Štefanič 1, Cehte 5, Miklavčič 2, Musa 4, Gams 1, Bajram 1, Nosan, Šimič 5. Trener: Branko Tamše
Jeruzalem: G. Čudič, Belec, S. Žuran; Šišmanovič 3, Korpar, Krabonja 1, Rajšp, Bogadi, Radujkovič, B. Čudič B, Ivanuša, Sok 2, Hebar 1, Kljajič 3, R. Žuran 9. Trener: Aleš Filipčič
Sedemmetrovke: Gorenje 3/3; Jeruzalem 3/3.
Izključitve: Gorenje 6; Jeruzalem 6 minut.
Igralec tekme: Matevž Skok (Gorenje Velenje).
Gostovanje Ormožanov v Rdeči dvorani se je končalo pod pričakovanji gostov, ki so pred tekmo upali na dostojen upor vodeči ekipi 1. SRL. Gorenje je takoj pokazalo svoje namene in hitro povedlo s 7 : 2, čeprav je domači trener Branko Tamše v 1. polčasu ponudil priložnost mlajšim igralcem, ki so dobro izkoristili svojo minutažo. Drugi del 1. polčasa se je končal z delnim izidom 8 : 8 ter znosnim pogledom na semafor, 15 : 10 v prid Os. Največ preglavic je Vinarjem je povzročal vratar Skok, ki je do odmora zbral 8, skupaj kar 18 obramb. V 2. polčasu je na igrišču obstajala le domača ekipa, ki je drugi del dobila s kar 12 točkami prednosti, 22 : 10. Napad Jeruzalem je bil neorganiziran in nenatančen, kar so spretno v protinapadih z lahkimi zadetki kaznovali hitri Velenjčani. Gorenje je iz minute v minuto višalo svojo prednost in vrnitve za ekipo trenerja Aleša Filipčiča ni bilo več.
Gorenje je z granitno obrambo ter izvrstno realizacijo napadov pospravilo v žep novi dve točki, ki sta Velenjčane še dodatno približali k osvojitvi naslova državnih prvakov. To je bil peti poraz Jeruzalema v zadnjih šestih obračunih, edino zmago so Vinarji dosegli na Hardeku proti novomeški Krki. Redni del prvenstva bodo Ormožani zaključili s tekmo 22. kroga v petek 4. marca 2011 ob 19.00 uri na Hardeku proti Trimu, ki blesti v drugem delu sezone.