Nepričakovano lahka zmaga
Gorišnica Jeruzalem – Gorenje Velenje 30 : 16 (15 : 6)
Gorišnica Jeruzalem:
Škrjanec, Korpič Lesjak, Mendaš; Šandor 3 (1), Zagoršek, Kolmančič 8 (2), Lukman, Vesenjak 4 (1), Kociper 1, Geč 1, Sok 2, Kralj, Kolenko 5 (1), Štumberger 2, Zorec 2 (1), Topolovec 2. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Letniki 1996 so še enkrat več presenetili in zanesljivo ob dobri igri gladko ugnali Gorenje s 14 zadetki prednosti. Pred tekmo nihče v domačem taboru ni pričakoval tako visoke zmage. Že v 2. minuti je gostujoči trener Nenad Stojakovič pri zaostanku z 0 : 3 moral vzeti minuto odmora. Niti ta ni pomagala, saj je obramba Jeruzalemčkov ob dobrih obrambah vratarja Škerjanca bila nepremagljiva in gostitelji so povedli z 10 : 1. Tudi v nadaljevanju domačini niso popuščali in prednost je iz minute v minuto rasla na končnih + 14. V naslednjem krogu Gorišnica Jeruzalem v 12. krogu v petek 3. decembra gostuje pri Radgoni.

STAREJŠI DEČKI B (letniki 1997):
V drugi brzini do 8 zaporedne zmage
Jeruzalem Gorišnica – Gorenje Velenje 42 : 25 (20 : 8)
Jeruzalem Gorišnica:
Korpič Lesjak, Mendaš; Šandor 6, Zagoršek 1, Kolmančič 6 (1), Lukman 2, Vesenjak 3 (1), Kociper 6, Geč 4, Kralj 2 (1), Tement 3 (2), Štumberger 2, Topolovec 7. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Letniki 1997 so kljub visoki zmagi odigrali pod svojim nivojem. Gostje so se na začetku dobro upirali in v 15. minuti zaostajali le za dve točki, 10 : 8. Nato pa do odmora Jeruzalemčkom uspe serija z 10 : 0, 20 : 8, in zmagovalec je odločen. Med strelce so se pri gostiteljih vpisali vsi rokometaši. V 12. krogu je ekipa prosta, v 13. krogu pa jih čaka domača tekma proti Mariboru.

MLAJŠI DEČKI A (letniki 1998):
Derbi zasluženo pripadel Jeruzalemu
Jeruzalem – Celje PL 27 : 21 (14 : 10)
Jeruzalem:
Caf, Korpič Lesjak; Žižek Cvetko 3, Horvat 6, Kosi 4 (2), Ozmec 7, Ulaga 1, M. Hebar, Grabovac 1, Plavec 1, Luci, Kavčič 4, Sok, Niedorfer, Zidarič. Trenerja: Uroš Krstič in Mladen Grabovac
Derbi dveh najboljših slovenskih ekip v tej kategoriji so zasluženo dobili Jeruzalemčki. Ormožani so vodili skozi celotno tekmo. V 1. polčasu največ za 6 (12 : 6), v 2. polčasu največ za 9 točk (22 : 13). Zmaga nikoli ni bila vprašljiva, čeprav Jeruzalemčki niso pokazali vsega kar znajo. Prvo tekmo v Celju so dobili Ormožani z izidom 26 : 19. Tekmo si je ogledalo okrog 200 gledalcev, ki so zadovoljni zapustili športno dvorano na Hardeku. V naslednjem krogu Ormožani odhajajo na gostovanje k Radgoni.

MLAJŠI DEČKI B (letniki 1999):
Deveta zmaga zapored
Jeruzalem – Celje PL 26 : 12 (15 : 4)
Jeruzalem:
Korpič Lesjak, Rizman; Voljč, Komloš, Šoštarič 6, Kozel, Petek, Voršič 2, Zidarič 3 (1), M. Hebar 5 (1), Niedorfer 9 (2). Trenerja: Uroš Krstič in Mladen Grabovac
Jeruzalem je še v drugo letos ugnal sovrstnike Celja (v Celju 25 : 11). Ormožani so bili za razred boljši nasprotnik in so z zmago potrdili 1. mesto v predtekmovalni skupini Vzhod. Omeniti je potrebno vratarja Jurček Korpič Lesjaka, ki je branil le v 1. polčasu in med drugim Celjanom zaustavil kar 5 sedemmetrovk! V naslednjem krogu je v petek 3. decembra 2010 ob 16.15 uri na sporedu tekma med A in B ekipo Jeruzalema.