ROKOMET, mlajše selekcije:
Nova zmaga kadetov nad Dravo
Jeruzalem Ormož – Drava Ptuj 32 : 25 (14 : 14)
Fekonja (9 obramb); Kavčič 2, M. Hebar 1, Žižek Cvetko 3, Lukner 1, G. Horvat 2 (1), Koderman, Grabovac 1, Štumberger 3, Vesenjak 3, V. Lukman 2, Ciglar 1, D. Ozmec 5, Šandor 3 (1), Kosi 4 (2), Topolovec, Ulaga 1. Trener: Krstič
Kadeti Jeruzalema so v dveh dneh odigrali dve pripravljalni tekmi in najprej s 30 : 20 ugnali mladince Velike Nedelje Carrere Optyl in nato še kadete ptujske Drave z 32 : 25. Proti Dravi so igralci letnika 1997 odigrali svojih dvajset minut, preostalo minutažo so si razdelili letniki 1998 in trije letniki 1999. Od tria obetavnih letnikov 1999 sta se med strelce vpisala Žak Ciglar in Martin Hebar, Rok Koderman pa je zaradi poškodbe odigral le pet minut. V 2. polčasu, ko se je na golu zbudil Gregor Fekonja (8 obramb v 2. polčasu) je prednost počasi, vendar vztrajno naraščala na končnih +7 (28 : 21, 29 : 22, 31 : 24, 32 : 25). Pri Ormožanih se je med strelce vpisalo kar 14 igralcev, največ zadetkov, pet, pa je dosegel Dominik Ozmec. Prvenstvo za kadete se prične v vikendu od 27. do 29. septembra.

Kadeti Jeruzalema niso blesteli proti Dravi, vendar so zabeležili novo zmago.