Starejši dečki A (letniki 1999 in mlajši):
Odličen 1. polčas
Jeruzalem – Arcont Radgona 32 : 23 (16 : 7)
Rizman, Firšt Šeruga; Niedorfer 6, Zidarič 1, Ciglar 1, M. Hebar 6 (4), Škorjanec, Koderman 9, Petek, Jovanovič 1, Voljč 1, J. Zadravec, Munda, G. Hebar, Šoštarič 7. Trener: Krstič
Ekipa Jeruzalema je proti solidni ekipi iz Radgone odigrala odličen 1. polčas, katerega so dobili za kar devet točk (16 : 7). Obramba je bila odlična, posledično s tem je stekel protinapad, kjer so Jeruzalemčki dosegali lahke zadetke. V 2. polčasu sta obe ekipi pozabili na igro v obrambi in zadetki so padali po tekočem traku. Jeruzalem je največ vodil za deset (20 : 10), gostje pa so se večkrat približali na sedem točk zaostanka. V soboto 14. in nedeljo 15. septembra bodo Ormožani gostovali v na mednarodnem turnirju v Linzu.

Starejši dečki B (letniki 2000 in mlajši):
Visoka zmaga
Jeruzalem – Arcont Radgona 29 : 14 (15 : 5)
Firšt Šeruga; G. Hebar 7, J. Zadravec 2, Torič, Sovič 2, T. Šulek 1 (1), Belec 7, B. Zadravec 4, P. Ozmec 3, A. Munda 3, U. Horvat. Trener: Krstič
Pričakovana zmaga Jeruzalema, ki bi lahko bila še precej višja, če ekipa ne bi zapravila okrog deset čistih zicerjev. Pohvaliti je potrebno obrambo Ormožanov v 1. polčasu. V soboto 21. septembra ekipa Jeruzalema gostuje v Gorišnici. Ekipo v soboto 28. septembra čaka nastop na mednarodnem turnirju v Prelogu na Hrvaškem.

Pripravljalni tekmi proti Veliki Nedelji in Dravi

V ponedeljek 16. septembra bodo mladinci in kadeti Jeruzalema gostovali pri sosedih iz Velike Nedelje. Žal v nepopolni zasedbi brez poškodovanega Roka Cvetka ter brez odsotnega Jureta Kocbeka in obolelega Damira Mavriča. Tekma se bo pričela ob 17.30 uri.

V torek 17. septembra bo na Hardeku pripravljalna tekma kadetov Jeruzalema in Drave. Priložnost bodo dobili predvsem igralci letnika 1998 in tudi nekateri igralci letnika 1999. Tekma je na sporedu ob 17.15 uri.