Krčani za razred boljši
Jeruzalem Gorišnica – Krško 21 : 30 (11 : 15)
Jeruzalem Gorišnica:
Caf, Mendaš; Lukman 1, Šandor 2, Horvat, Vesenjak 4 (1), Kociper 1, Žižek Cvetko 2, Tement, Štumberger 2, Kosi, Geč, Topolovec 3, Kolmančič 6 (4).
V derbiju polfinalne skupine B so Jeruzalemčki doživeli zaslužen poraz proti Krškemu, ki je trenutno v boljši formi in za razred boljši. Gostitelji so pri zaostanku s 14 : 15 zamudili dva napada za izenačenje, nato pa so stvari v svoje roke prevzeli Krčani, ki so se na Hardeku prikazali v lepi luči. Vseeno je končnih 9 zadetkov v prid Krškega le nekoliko previsok poraz Jeruzalemčkov, ki bodo novo priložnost za uvrstitev na zaključni turnir iskali že v naslednjem krogu v Celju.

STAREJŠI DEČKI B (letniki 1998):
Vrnitev odpisanih
Celje – Jeruzalem 26 : 29 (11 : 11)
Jeruzalem:
Caf, Fekonja; T. Sok 7, Zidarič 2, M. Hebar, Niedorfer, Ozmec 3, Luci, Grabovac, Plavec 2, Kavčič 2, Horvat, Žižek Cvetko 4, Kosi 9 (3).
Na derbiju dveh ekip, ki po kvaliteti spadata med najboljše v Sloveniji je zmaga zasluženo pripadla Ormožanom, ki tudi tokrat ni nastopila v popolni zasedbi (Jurček Korpič Lesjak, Nino Ulaga). Žal se je na tekmi hitro poškodoval Gašper Horvat, ki ni mogel pomagati svojim soigralcem. V 1. polčasu so Celjani v dveh primerih vodili za 2 (10 : 8 in 11 : 9). Da razlika ni bila višja sta poskrbela vratarja Kevin Caf in Gregor Fekonja, ki sta odlično opravila nalogo v 1. polčasu. V nadaljevanju Celjani še vodijo 14 : 13, nato pa je sledila serija Jeruzalemčkov s 5 :0 in prevzem vodstva z 18 : 14. Odlično igro so gostje kronali z vodstvom 22 : 16, ob tem pa zapravili 100% priložnost za +7. V zaključku tekme so Celjani s pridom izkoristili zgrešene zicerje Jeruzalema, ob tem se v 2. polčasu nikakor nista razbranila vratarja gostov in domačini so se približali na -1, (23 : 24, 24 : 25). Na koncu so mirnejše živce ohranili Ormožani in dobili tekmo z 29 : 26 ter ostajajo v borbi za zaključni turnir, kjer bi branili tri zaporedne lovorike državnih prvakov. Omeniti je še potrebno kar štiri rdeče kartone celjskih rokometašev. Kar trije so bili zaradi nešportnega udarjanja nasprotnikov z rokami in nogami, tudi takrat, ko so bili na tleh. V naslednjem krogu Jeruzalemčke čaka težko gostovanje v Šmartnem.

MLAJŠI DEČKI A (letniki 1999):
Tretja zmaga v polfinalu
Jeruzalem – Krško 22 : 19 (13 : 9)
Jeruzalem:
Rizman, Firšt Šeruga; G. Hebar, Munda, Jovanovič 1, Ž. Kociper 1, Voljč, Petek, Štrucl, Kozel 1, L. Voršič, Niedorfer 4, M. Hebar 6 (1), Zidarič 3, Šoštarič 6.
Jeruzalemčki so po hudi borbi zabeležili proti Krškem tretjo zmago v polfinalni skupini. Skupina je izredno močna in izenačena, zato je vsaka pot do zmage zelo težka. Ob tem so prav vse ekipe ob neigranju poškodovanega Jurček Korpič Lesjaka ter Žaka Ciglarja od Ormožanov fizično močnejše. V 2. polčasu je ekipa že vodila za 6 točk (18 : 12), vendar v zaključku popustila in Krčanom omogočila, da se približajo na le dva zadetka zaostanka, bližje pa le ni šlo. Fantom je na tekmi uspel celo cepelin, kar redko vidimo pri takšni starostni kategoriji. V naslednjem krogu MDA Jeruzalema gostujejo na Ptuju pri Dravi.

MLAJŠI DEČKI B (letniki 2000):
Najslabša predstava sezone
Jeruzalem – Krško 16 : 16 (8 : 7)
Jeruzalem:
Firšt Šeruga; Munda 2 (1), Notersberg 2, T. Šulek 3, G. Hebar 4, Sovič 2, Torič, G. Cvetko, M. Voršič, Škerjanec 3.
V nepravem trenutku so fantje odigrali najslabšo predstavo v sezoni. Neredno treniranje čez teden zaradi bolezni je pustilo pečat. Ekipa je storila neverjetno veliko tehničnih težav (prek 15), ob tem pa zapravila vodstvo s 15 : 12 in 16 : 14. V torek ekipa gostuje v Slovenj Gradcu, v soboto v Ivančni Gorici. Ob dveh zmagah bi si MDB Jeruzalema na široko odprli vrata velikega finala.

Odličen 2. polčas
Slovenj Gradec – Jeruzalem 11 : 22 (5 : 7)
Jeruzalem:
Firšt Šeruga; G. Hebar 5, Munda 4, Notersberg 5 (1), T. Šulek 6, Sovič, Torič, Škerjanec 2, Vrankovečki, Ivanuša.
V zaostali tekmi 2. kroga so Ormožani gostovali na Koroškem in v 2. polčasu zlomili odpor gostiteljev. Pri vodstvu s 6 : 5 je Jeruzalemčkom uspel delni izid 7 : 0 in prevzem vodstva s 13 : 5. Kasneje so po seriji 5 : 0 gostje že vodili z 18 : 6. V soboto 24. marca 2012 ob 11.00 uri je pred Jeruzalemčki gostovanje v Ivančni Gorici, kjer bi si z zmago na stežaj odprli vrata zaključnega turnirja. Ob podobni igri kot v 2. polčasu v Slovenj Gradcu ekipa lahko razmišlja optimistično.