Tri ekipe Jeruzalema potrdile nastop na Final 4

Pričakovan poraz proti državnim prvakom
Celje – Gorišnica Jeruzalem 36 : 21 (17 : 13)
Gorišnica Jeruzalem:
Škerjanec, Mendaš; Šandor, Kralj 1, Bezjak, Vesenjak 5 (5), Zorec 3, Sok 6, Žižek Cvetko 3, Tement 2, Lukman 1. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Letniki 1996 so nastopili v okrnjeni zasedbi in doživeli pričakovan poraz proti državnim prvakom. Gostje so se dobro držali do izida 22 : 19, nato pa so mladi Celjani napolnili mrežo vratarjev Škerjanca in Mendaša. V predzadnjem 13. krogu polfinalne skupine B Jeruzalemčke čaka gostovanje v Brežicah.

STAREJŠI DEČKI B (letniki 1997):
Zmaga v Celju, poraz v Krškem
Celje – Jeruzalem Gorišnica 24 : 25 (13 : 12)
Jeruzalem Gorišnica:
Mendaš (16 obramb); Kosi 4, Štumberger 3, Šandor, Kralj, Bezjak, Kolmančič 4 (2), Topolovec 3, Vesenjak 5 (2), D. Kociper 3, Žižek Cvetko 1, Tement 2, Lukman. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Tekma je odločala o potniku na Final 4, ki bo v Trebnjem. Pri vodstvu 9 : 5 so gostje zapravili 4 zicerje ter Celjane nedolžne in ne krive vrnili v igro. Po izenačenju na 20 : 20 so Jeruzalemčki ušli na prednost 2 točk, nevarne nalete Celjanov pa je zaustavil vratar Mendaš, ki je v seriji obranil protinapad, sedemmetrovko in čisti met iz krila. Gostitelji v zaključku niso imeli možnosti vsaj za točko.

Krško – Jeruzalem Gorišnica 24 : 23 (10 : 12)
Mendaš (15 obramb); Šandor, Kralj, Bezjak, Kolmančič 7, Lukman, Vesenjak 6, D. Kociper 3, Geč 3, Žižek Cvetko, Tement 2, Štumberger, Topolovec 2, Horvat. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Jeruzalemčki so po 19 zaporednih zmagah doživeli v Krškem prvi poraz v sezoni. Kljub porazu so gostje v polfinalni skupini B osvojili 1. mesto. Že po 6. minutah igre sta sodnika Colner in Lindič Jeruzalemčkom pokazala 4 izključitve (8 minut), na koncu so domačini na klopi za izključene preživeli 4 minute, gostje kar 22 minut. V 16. minuti je drugo izključitev prejel Kolmančič, v 19. minuti pa rdeči karton Štumberger (3 x 2 min). Zadnjo sedemmetrovko Krškega sta si sodnika dobesedno izmislila in Ferlin je povedel gostitelje v vodstvo s 24 : 23. 5 sekund pred koncem so Jeruzalemčki iz sedemmetrovke imeli priložnost za izenačenje, vendar je strel Vesenjaka zaustavil odlični vratar Kozole. Pred izvajanjem sedemmetrovke je celo eden izmed staršev krških rokometašev prišel na igrišče in pomagal deliti pravico pristranskima sodnikoma. Obe ekipi sta se uvrstila na Final 4, kjer bosta iz polfinalne skupine A sodelovali še ekipi Trima in Cimosa. Zaenkrat še ni točno znan termin zaključnega turnirja.

MLAJŠI DEČKI A (letniki 1998):
Potrdili nastop na Final 4, ki bo v Ormožu
Jeruzalem – Krško 22 : 19 (11 : 12)
Caf, Korpič Lesjak; M. Hebar, Šoštarič, Zidarič 1, Niedorfer 2, Luci 1, Kosi 5 (1), Plavec, Grabovac 5, Žižek Cvetko 7, Ulaga, Kavčič 1, Lukner. Trenerja: Uroš Krstič in Mladen Grabovac
Glede na odsotnost Ozmeca, Horvata in Soka ter v želji spočiti Kosija za tekmo SDB v Celju so državni prvaki naleteli na težave proti Krškemu. Gostje so v 2. polčasu povedli 14 : 12, nato pa 5 odličnih minut Jeruzalemčkov, ki jim je uspel delni izid 6 : 0, 18 : 14. Najvišja prednost je znašala 6 točk, 22 : 16. Z zmago so Jeruzalemčki potrdili nastop na Final 4, ki bo v Ormožu. Poleg Jeruzalemčkov bodo na Final 4 nastopile ekipe Škofje Loke, Mokerc Iga ter Celja. V zadnjem 6. krogu polfinalne skupine D Jeruzalemčke čaka gostovanje v Dolu pri Hrastniku.

MLAJŠI DEČKI B (letniki 1999):
21 zmaga zapovrstjo
Jeruzalem – Krško 25 : 15 (12 : 10)
Korpič Lesjak, Rizman; L. Voršič 2, Notersberg, G. Hebar, Kozel, Munda 1, Ž. Kociper 1, Petek, Jovanovič, Voljč 1, M. Hebar 6 (1), Šoštarič 5, Zidarič 5, Niedorfer 4 (1). Trenerja: Uroš Krstič in Mladen Grabovac
Z 21 zmago zapovrstjo so Jeruzalemčki potrdili nastop na Final 4, ki bo potekal 16. ali 17. aprila v Novem mestu. V 2. polčasu, ko je zaigrala najmočnejša zasedba je Ormožanom uspel delni izid 11 : 1, (23 : 11).
Na Final 4 bodo poleg Ormožanov nastopili Krka, Mokerc Ig in Trimo Trebnje.