Visoka zmaga nad Slovanom
Jeruzalem – Slovan 45 : 32 (22 : 15)
Jeruzalem:
Caf, Fekonja, Šutalo; Kavčič 7, Horvat 8 (1), Kociper 3, Kolmančič 5, Šoštarič 3, Grabovac 1, Topolovec 3, Lukman 1, Kosi 7 (3), Ozmec 2, Žižek Cvetko 5. Trenerja: Mladen Grabovac in Iztok Luskovič
Novinci v elitni ligi bodo prezimili na 6. mestu (6 zmag, 5 porazov), kar je za najmlajšo ekipo lige lep uspeh. Tokrat je na Hardeku lažje od pričakovanega klonil Slovan iz Ljubljane.

KADETI:
Zmaga nad Celjem
Jeruzalem – Celje PL 30 : 27 (17 : 15)
Jeruzalem: Firšt Šeruga, Milec; Koderman 9, Belec 1, Zidarič 2, Šoštarič 4, Niedorfer 5, Šulek, Voljč, T. Hebar 3 (3), Notersberg, Ciglar 4, G. Hebar 2, Munda. Trener: Mladen Grabovac
Na začetku
ni kazalo na zmago Jeruzalema, saj so gostje vodili večkrat za tri do štiri zadetke (1 : 5, 2 : 6, 7 : 10). Pri vodstvu Celjanov s +1 (10 : 11) so sledile minute Ormožanov, katerim je uspel delni izid 5 : 0 (15 : 11). V 2. polčasu je prednost domačih nihala med +1 do +4. V napeti končnici (27 : 26, 28 : 27) so več športne sreče imeli Jeruzalemčki in dosegli odmevno zmago.

Na Hardeku je padlo Celje.

STAREJŠI DEČKI A:
Polom v 2. polčasu
V. Nedelja & J. Ormož – Celje PL 13 : 25 (11 : 11)
V. Nedelja & J. Ormož:
Zemljič; Rubin, Voršič, Lukman, Toplak 3, Kuhar 3, Horvat 3, Borko, Herga 1, Cvetko 1, Sovič 2, Kovačec, Škrinjar. Trenerja: Davorin Kovačec in Uroš Krstič
Gostitelji so izkoristili slab dan Celjanov in po solidni igri v 1. polčasu je bil izid izenačen. Žal so v nadaljevanju domačini zapravili številne zicerje in sedemmetrovko, ob tem slabo zaigrali z igralcem več v polju. V 2. polčasu Združeni kar devetnajst minut niso zatresli mreže nasprotnika.

Odličen prvi in slab drugi polčas SDA.

STAREJŠI DEČKI B:
Jeruzalemčki izgubili drugo točko
Jeruzalem – Celje PL 22 : 22 (11 : 10)
Jeruzalem:
Zemljič (15 obramb – 2 x 7m); Novak 1, Herga, Kovačec 2, Fergola, Voršič, Rubin 2, Cvetko 10 (2), Borko 3, Lukman 3. Trenerja: Uroš Krstič in Davorin Kovačec
Udeleženca zadnjega Final 4 sta prikazala ob odličnem sojenju (I. Pic – J. Humek) zelo dobro igro, kjer so Jeruzalemčki tisti, ki so izgubili drugo točko. Pohvaliti velja domačo ekipo, ki je vodila skozi celotno tekmo. Na koncu sta jim veselje pokvarila vratar Celja Denis Strašek in Tim Kocijančič, ki spada v državi med najboljše igralce te generacije. Ekipo zdaj od petka 18. do nedelje 20. decembra čaka nastop na turnirju v Poreču, kjer bo nastopilo 10 ekip iz Slovenije in Hrvaške.

Po odlični tekmi obeh ekip remi SDB Jeruzalema in Celja PL.

MLAJŠI DEČKI A:
Visoka zmaga
V. Nedelja & J. Ormož – Arcont Radgona 28 : 9 (15 : 4)
Mesarec 1 (1), Breznik; Kovačec 1, Ozmec 3, Kocbek 10, Medved 3, Trstenjak 2, Trunk 2, Kosi 5 (1). Trener: Davorin Kovačec

MLAJŠI DEČKI B:
Zmaga tudi za MDB
Jeruzalem &. V. Nedelja – Arcont Radgona 17 : 10 (10 : 4)

MLAJŠE DEKLICE A:
Tesna, a sladka zmaga v Velenju

Po krajšem premoru (6. krog proste) so se mlajše deklice A ŽRK ORMOŽ v minulem vikendu pomerile z vrstnicami iz ŽRK Velenje. Sam začetek tekme ni napovedal tako napete in borbene igre, ki se je odvijala do samega konca tekme. Po dokaj izenačenem začetku tekme, je sledila učinkovita igra Ormožank v napadu ter obrambi s katero so si pridobile kar nekaj golov prednosti. V začetku drugega polčasa je v ospredje stopila ekipa Velenja, ki je v nekaj minutah razliko zelo zmanjšala. Kljub temu so se deklice ŽRK Ormož zbrale, nastopile izredno suvereno in borbeno ter tako s samo 1 golom razlike 19 : 20 premagale ŽRK Velenje.
Deklice ŽRK ORMOŽ do tako dokazale, da se lahko kosajo še s tako velikimi klubi, katerim pa nemalokrat primanjkuje predvsem domač prleški ekipni duh in volja, ki bogati naše deklice.
ŽRK Ormož: Annemarie Trunk, Lorella Kolenko, Anna Tiya Cvetko, Alina Planinc, Lana Zadravec, Teja Cimerman, Kaja Korpar, Klara Ropoša, Žanamari Kaloh, Tajda Kreč, Liza Kandrič, Zoja Kirič, Neja Polak, Pia Kolbl Novak. Trenerja: Sanja Potočnjak in Robi Mesarec
Cheapest prices Pharmacy. buy dapoxetine Online India . Free Delivery, Levitra With Dapoxetine Online.
Dec 11, 2014 – Buy cheap generic prednisone online without prescription an amount of steroids equivalent to about 5 mg . of Is vigra the same as liviyra.
dapoxetine online bestellen dapoxetine effets secondaires dapoxetine priligy in Dapoxetine hydroklorid dapoxetine kopen forum priligy dapoxetine jual obat