ROKOMET, NLB leasing liga, 22. krog:
Jeruzalem – Maribor 22 : 31 (9 : 13)

ORMOŽ – Športna dvorana na Hardeku. 300 gledalcev. Sodnika: Dominik Majer in Boštjan Žitnik (oba Trebnje).

Jeruzalem: Balent (+7), Škalički (+4); Kolmančič 1, Bogadi 1, Radujković 3, B. Čudič 8 (5), Veselko 2, Topolovec 2, Lukman, Grizolt, Kocbek 2, Ozmec, Mesarić 3, Levak, Petrovič, Rajšp. Trener: Saša Prapotnik

Maribor: G. Čudič (+14), Kastelic, Taletović; Cingesar 5, Žmavc 1, Kaleb 7, Poklar 2, Sok 7 (1), Fidel, Žabič 3, Špende, Verdinek, Brajović 4, Mlakar 2. Trener: Boris Denič

Sedemmetrovke: Jeruzalem 6/5; Maribor 2/1.

Izključitve: Jeruzalem 6; Maribor 16 minut.

Igralec tekme: Ante Kaleb (Maribor).
Domačini so dobro pričeli tekmo in v 14. minuti povedli s 5 : 3, ko je z igralcem več zadel Veselko z desnega krila. Z minuto odmora je trener Maribora Denič prebudil svojo ekipo, ki je odgovorila z dlnim izidom 4 : 0. Žmavc je v 20. minuti zadel za vodstvo s 5 : 7. Zaključek 1. polčasa je pripadel gostom, ki so izkoristili slabšo igro Jeruzalema v obrambi in napadu ter z lahkimi zadetki Cingesarja in Soka povedli za pet (8 : 13). V 2. polčas so gostje krenili s serijo 3 : 0 (9 : 16), gostitelji pa odgovorili z isto mero (12 : 16). Žal se je tu zgodba za Jeruzalem končala, saj je zmanjkalo agresivnosti v obrambi in Mariborčani so z lahkoto prihajali do zaključnih strelov. V 46. minuti je Poklar zadel za prvo in zadnje vodstvo Maribora z desetimi zadetki prednosti (14 : 24). Prvo ime tekme na Hardeku je bil golman Maribora G. Čudič, ki je domačinom nagnal strah v kosti. Z aplavzom pa je bil nagrajen po tekmi s strani ormoških navijačev, ki niso pozabili na “dobra dela” v preteklosti v dresu Jeruzalema. V taboru domačih je žal agresivnost Bogadija v obrambi bila premalo za čudež. Za uspeh nad Mariborom je zmanjkalo agresivnosti, obramb vratarjev, lahkih zadetkov,… Na koncu zaslužena zmaga gostov iz Maribora. S porazom so Vinarji zdrsnili na 9. mesto lestvice z 18 zbranimi točkami. V 23. krogu Jeruzalem gostuje v Škofji Loki.
Dvoboj bratov Čudič je dobil starejši Gregor, ki nosi mariborski dres. Med drugim je Gregor zaustavil tudi sedemmetrovko Bojanu, ki je še vedno prvi strelec NLB Leasing lige.

ROKOMET, 1. B SRL, 21. krog:
Poraz tudi proti Črnomlju
V. Nedelja CO – Črnomelj 22 : 26 (12 : 14)

V. Nedelja CO: Preac (+4), Dogša (+7); Zorec 6, Bombek 4, Mavrič, Bezjak, D. Hržič, Hanželič, Štefičar 4, Kneževič, Lorenčič 2, Ščavničar, Vukan 3, Šerod, Hojžar 2, Marin 1. Trener: Tomi MatjašičV domačem taboru je pred tekmo tlelo upanje po uspehu nad Črnomljem in po prekinitvi črnega niza, ki sega k petnajstim porazom na zadnjih šestnajstih tekmah (en remi proti Grosupljemu v 7. krogu). Gostje so vodili od začetka do konca tekme. Največ za šest zadetkov (19 : 25) v 53. minuti. Domačim se je uspelo v 43. minuti približati le na gol zaostanka (17 : 18), a so gostje takoj odogovorili s serijo treh zadetkov (17 : 21).  Velika Nedelja je trenutno na zadnjem štirinajstem mestu s petimi osvojenimi točkami. V 22. krogu ekipo čaka gostovanje v Dobovi, ki se bo s Koprom preselila v višji rang tekmovanja.

ROKOMET, mlajše selekcije, polfinale 11. krog:
Prvi poraz kadetov v sezoni
Dol H. – Jeruzalem 32 : 31 (15 : 15)
Jeruzalem: K. Caf (+10), G. Fekonja (+2); R. Koderman 9, Ž. Ciglar 2, T. Kosi, T. Hebar 5 (2), T. Grabovac, N. Zidarič, N. Ulaga, A. Šoštarič 2, M. Kavčič 1, B. Žižek Cvetko 4, G. Horvat 8, D. Ozmec.
Gibanje rezultata: 3 : 5, 9 : 11, 15 : 14, 16 : 18, 24 : 22, 26 : 23, 27 : 29, 30 : 29, 31 : 31, 32 : 31 (iz sedemmetrovke, ki ni obstajala, J. Humek – I. Pirc).
S slabo igro v obrambi so Jeruzalemčki borbenim Dolanom dovolili, da jih zasluženo premagajo. Prvi poraz v sezoni (18 zaporednih zmag) je za ekipo Jeruzalema mogoče celo dobrodošel seveda, če se bodo iz njega kaj naučili. Zaradi poškodbe ramena se je Tilenu Kosiju na seznamu poškodovanih pridružil še Miha Kavčič, ki bo iz igrišč odsoten vsaj mesec dni. V naslednjem krogu Ormožani gostijo Radgono, nato gostujejo v Velenju in za konec polfinala je na sporedu še tekma proti Celjanom, ki bo odločala o prvem mestu v skupini ter o domačinstvu Final 4.