Jelen, Žuran, Belec; Kirič, Korpar 4, Krabonja 3, Bogadi 3, Merdanović 3, Radujković, Čudič 3 (1), Špiljak 4, R. Cvetko, Sok 6, Hebar 3, Mavrič, Žmavc, Šišmanovič 1. Trener: Saša Prapotnik
Kuvajt: Alfahadli, Alrashidi, Alzaid; Alftheyab, Mohammad 4, Alzzabi 6 (3), Allshammari 2, Alanezi, Baqer, Alanezi 1, Algharaballi 9 (2), Jafar 1, Alameer 1, Alhajeri 1, Alshamari 1, Albaloushi 3. Trener: Niko Markovič
Sedemmetrovke: Jeruzalem 2/1; Kuvajt 6/5.
Izključitve: Jeruzalem 8; Kuvajt 8 minut.
V Ormožu je gostovala reprezentanca Kuvajta, ki na zadnjem SP na Švedskem januarja letos ni sodelovala. Skozi celotno tekmo so Vinarji bili boljši nasprotnik in vodili tudi že s šestimi zadetki (23 : 17). V zaključku tekme je gostom uspelo izenačiti na 29 : 29, končen izid pa je v 59. minuti postavil Bojan Čudič s prodorom skozi obrambo Kuvajta. Zaradi poškodb nista nastopila Anže Kljajič in Jaša Rajšp, prve minute v članski konkurenci pa je dobil 15 – letni Rok Cvetko, ki je zaigral zadnjih sedem minut tekme. Tekmo sta pred okrog 100 gledalci sodila Mitja Jager in Matjaž Kočevar.