ROKOMET, pripravljalne tekme in mlajše selekcije:
Zmaga Jeruzalema, poraz V. Nedelje, mlajše selekcije uspešne

M. Gorišnica – Jeruzalem 28 : 29 (13 : 16)
M. Gorišnica:
Škorc, Kramar; Kovač 3, Zorli, M. Bedrač 3, Valenko 7, Balas 5, Marušič 4, Lukaček, Horvat 2, T. Bedrač 1, Preac 3. Trener: Sebastjan Oblak
Jeruzalem: Belec, Žuran, T. Cvetko; Poznič, Putarek, Vesenjak, Bogadi 5, Matjašič, Kirič, Radujković 2, Gregorc 1, Mavrič 2, Šišmanovič 8, Mesarić 8, Rajšp 1, Peček 2. Trener: Saša Prapotnik
Kljub slabi predstavi so Ormožani ugnali borbene gostitelje. Zaradi poškodbe ni nastopil organizator igre Bojan Čudič. Slovenski 1. B ligaš je sredi 1. polčasa vodil s kar 8 : 3, potem, ko so Ormožani zapravili kar tri sedemmetrovke. Vinarje do pričetka drugega dela sezone (sreda 29. 1. ob 19.00 uri na Hardeku gostuje Ribnica) čakata še dve pripravljalni tekmi.

ROKOMET, 1. B SRL:
Poraz proti Radgoni
Velika Nedelja Carrera Optyl – Arcont Radgona 26 : 28 (16 : 13)
Velika Nedelja Carrera Optyl:
Zorec 1, J. Hržič, Kaučič 9, Bombek 1, Hanželič, Bezjak 2, Veselko 3, Štefičar 3, Jaušovec, Dogša 13 obr., Lorenčič 2, Cimerman, Majcen 2, Šerod 2, Hojžar 1. Trener: Bojan Munda
Po slabem 2. polčasu je ekipa Velike Nedelje, član 1. B SRL, doživela poraz proti drugoligašu iz Radgone. V petek 24. 1. ob 18.30 uri pri Veliki Nedelji gostuje zasedba ormoškega Jeruzalema.

MLAJŠE SELEKCIJE, polfinale državnega prvenstva:
Novi zmagi za Jeruzalemčke

KADETI (letniki 1997 in mlajši):
Visoka zmaga proti Mokerc Igu
Jeruzalem – Mokerc Ig 32 : 15 (14 : 6)
Jeruzalem:
Caf (10 obramb), Fekonja (1 obramba); Kavčič, Grabovac 3, G. Horvat 2, V. Lukman 5, Štumberger 1, Ciglar 1, Žižek Cvetko 5, Lukner 1, Šoštarič, D. Ozmec 2, Topolovec, Ulaga 1, Šandor 6, Kosi 5 (2).
V 22. minuti je prednost Jeruzalema znašala le štiri zadetke (10 : 6). Posledica malega števila zadetkov so bili (pre)dolgi napadi, ki sta jih dopuščala sodnika. Od 22. do 37. minute ekipi Mokerc Iga ni uspelo zatresti mreže raspoloženega Kevina Cafa (8 obramb v 1. polčasu), ki je v golu odlično zamenjal odsotnega Blaža Kuzmiča. Ormožanom, ki so odigrali odlično tekmo v obrambi je uspel delni izid s kar 11 : 0 in ekipa je v 37. minuti povedla z 21 : 6. Do zaključka tekme so priložnost na obeh straneh dobili igralci s klopi. V 3. krogu polfinalne skupine B Jeruzalemčke čaka gostovanje v Velenju pri Gorenju.

STAREJŠI DEČKI B (letniki 2000 in mlajši):
Kljub slabi igri v obrambi nova zmaga
Jeruzalem – Slovenj Gradec 33 : 25 (16 : 13)
Jeruzalem:
Firšt Šeruga; G. Hebar 3, A. Munda, Notersberg 8 (1), Sovič 1, P. Ozmec 3, Torič 1, T. Šulek 2 (1), Belec 4, J. Zadravec 7, B. Zadravec 4.
Že dolgo časa Jeruzalemčki niso tako slabo zaigrali v obrambi in še sreča, da so nasprotniki obrambo igrali še slabše. V napadu solidno. Do derbija 3. kroga v Velenju bo potrebno popraviti igro v obrambi in jo spraviti na nivo kot je to bilo na minulih tekmah v Varaždinu, Linzu in Celju.

Člani Jeruzalema so sobotni popoldan preživeli v ormoški kleti Jeruzalem in na skupni večerji v Šardinjah pri gostiteljici Bojani Vočanec.