PRIPRAVLJALNA TEKMA, U 16 (LETNIKI 1996 IN MLAJŠI):
+ 20 za mlade Slovence
Slovenija Zahod – Katar 52 : 32 (27 : 24, 15 : 11)
Slovenija:
T. Cvetko (5 obramb), Rauš (8 obramb), Rednjak (6 obramb); Husar 6, Kočar 3, Marguč 4, Hojžar 2, Kolmančič 4, R. Cvetko CPL 3, R. Cvetko Jer. 4, Malus 4 (1), Orter 3, Lukežič 1, Topolovec 3, Beđeti 2, Krabonja 2, Vesenjak 1 (1), Kikanovič 7, Prevolnik 3. Selektor: Saša Prapotnik
Po skupini iz Zahoda se je proti Katarju predstavila še skupina igralcev iz Vzhoda rojenih leta 1996 in mlajši. Priložnost za igro so dobili vsi igralci in prav vsi so se vpisali med strelce. Katarci so se nad pričakovanji odlično upirali dve tretjini tekme (27 : 24), dokončno pa kapitulirali v zadnji tretjini, ki je pripadla varovancem selektorja Saše Prapotnika s kar 25 : 8. Po videnem je v reprezentanci letnika 1996 kup zanimivih rokometašev, ki bi ob pravem vložku RZS v prihodnosti lahko igrali vidno vlogo v rokometnem svetu. V lepi luči so se predstavili tudi rokometaši Jeruzalema, Velike Nedelje, Gorišnice ter Drave. Med Jeruzalemčki je Tomaž Cvetko zbral 5 obramb, Rok Cvetko je poleg dobre igre v obrambi dosegel 4 zadetke, Miha Kolmančič se je izkazal s številnimi asistencami in 4 zadetki, ob tem je Kolmančič z Jakom Malusom po uspešno izvedenem cepelinu poskrbel za najlepšo potezo tekme, Matic Topolovec pa je ob dobri igri v obrambi dosegel 3 gole in si prislužil eno izključitev. Gašper Vesenjak se je med strelce vpisal enkrat, ko je iz sedemmetrovke razparal mrežo arabskega vratarja.