ROKOMET:
Vinarji v pripravah na novo sezono najprej izgubili proti Grazu in premagali Dravo

Prva pripravljalna tekma:
Jeruzalem Ormož – Graz 26 : 31 (14 : 16)
Balent (+8; 1. polčas), Šutalo (+3; 2. polčas); Mesarić 3, Topolovec, Bogadi 4, Petrovič, Žuran 4, Kosi, Kolmančič, Ozmec, Radujković 2, Cirar, Veselko 6, Grizolt, Rajšp, Čudič 3. Trener: Saša Prapotnik

Aleš Pajovič je Ormožanom nasul kar 14 zadetkov. Graz je bil boljši in zasluženo slavil z izidom 31 : 26.

Druga pripravljalna tekma:
Jeruzalem Ormož – Drava Ptuj 30 : 27 (18 : 18)
Balent, Šutalo; Cirar, R. Žuran 6, Topolovec, Petrovič, Ozmec 1, Veselko 6, Čudič 7, Kolmančič 2, Kosi, Rajšp, Bogadi 1, Mesarić 6, Grizolt 1. Trener: Saša Prapotnik

Kapetan Jeruzalem Ormoža je proti DRavi staknil hujšo poškodbo očesa in bo nekaj časa odsoten iz rokometnih igrišč.

Kapetan Jeruzalem Ormoža je proti Dravi staknil hujšo poškodbo očesa in bo nekaj časa odsoten iz rokometnih igrišč.

Jeruzalem Ormož, sedmouvrščena ekipa minule sezone, je do sedaj v pripravljalnem obdobju odigrala dve tekmi. Proti Grazu je doživela poraz s 26 : 31 in proti Dravi zmago s 30 : 27. Ekipa je še daleč od prave forme, vendar je do tekme 1. kroga še veliko časa za popravke. Ta teden bo ekipa odigrala tri pripravljalne tekme: Velika Gorica, Ferlach, Vidovec. Žal je poškodbo očesa na tekmi proti Dravi staknil kapetan Bojan Čudič Hugo, ki bo kak teden odsoten iz rokometnih igrišč.