ROKOMET:
Zanimiv vikend pred našimi rokometaši

1. B SRL, 18. krog:
Za zelene šteje le zmaga

V 18. krogu v soboto 6. 4. ob 19.00 uri bo pri Veliki Nedelji odigran derbi začelja, kjer bodo točke štele dvonjo. Pomerila se bosta Velika Nedelja Carrera Optyl in Škofljica. Tekma v prvem delu se je končala z izidom 28 : 28. Za gostitelje šteje le zmaga, saj bi le z zmago zadržali možnosti glede obstanka v ligi. Vsak drug razplet bi za varovance trenerja Bojana Munde lahko bil usoden. Tekma, ki je vredna ogleda. Sicer si obstanka v ligi še ni zagotovilo skoraj pol lige.

RK KRKA NOVO MESTO – RK JERUZALEM ORMOŽ
Pred Jeruzalemčki je zanimiv vikend in kar dve tekmi. V petek na Hardeku gostuje zasedba Šmartnega, v nedeljo 7. 4. ob 16.30 uri pa Ormožane čaka najtežje gostovanje in najtežji nasprotnik v polfinalni skupini Krka iz Novega mesta.

Turnir MDB v Ormožu
Sobota 6. 4. 2013 ob 14.30 in 16.30 uri – MLAJŠI DEČKI B (letniki 2001 in mlajši):
RK JERUZALEM ORMOŽ – RK BRANIK MARIBOR, ob 14.30 uri
RK JERUZALEM ORMOŽ – RK V. NEDELJA CO, ob 16.30 uri
Na Hardeku bo v soboto 6. 4. potekal turnir ekip, ki se niso uvrstile v polfinale. Ormoška zasedba MDB je edina selekcija, ki se ni uvrstila v polfinalno skupino. Turnir bo lepa priložnost za nabiranje novih izkušenj.

Mini rokometaši Jeruzalema se selijo na veliko igrišče
Nedelja 7. 4. 2013 ob 9.00 uri – MINI ROKOMET (letnik 2002 in mlajši):
V nedeljo 7. 4. 2013 se bomo z letniki 2002 in mlajši udeležili turnirja v Prelogu (Hrvaška). ORMOŽ – SREDIŠČE OB DRAVI – ČAKOVEC – PRELOG (41 km; cca. 50 minut vožnje). Igral se bo veliki rokomet. Tekma traja 2 x 12 minut.

ob 15.15 uri: mali in veliki finale

Zbor pred rokometnim klubom v Mestni grabi je ob 7.00 uri.

Z zmago potrditi Final 4
Torek 9. 4. 2013 ob 18.45 uri – KADETI (letniki 1996 in mlajši):
RK JERUZALEM ORMOŽ – RD RUDAR TRBOVLJE

V četrtek 4. 4. 2013 so Jeruzalemčki v zaostali tekmi zabeležili pričakovano zmago na Ptuju in jih le še korak loči do nastopa na Final 4. V torek 9. 4. ob 18.45 uri bodo Ormožani na Hardeku gostili neugodno zasedbo trboveljskega Rudarja. Z zmago bi ormoški kadeti potrdili udeležbo na zaključnem turnirju najboljših ekip. Že dan kasneje v sredo 10.4. ob 17.30 uri bodo kadeti Jeruzalema gostovali v Velenju in odigrali zaostalo tekmo proti Gorenju. Za konec jih še čaka domača tekma proti Krškemu.