Tomaž – Krt Ilirska Bistrica 7 : 8 (4 : 2)
strelci za Tomaž:
Leon Mar (1., 24.), David Goričan (2., 23.), Damjan Kosi (5.), Miha Magdič (15.), Damjan Gajser (30.)
Tomaž Picerija Ozmec: Krajnc, Vrbanič; Magdič, Matjašič, Mar, Kosi, Gajser, D. Goričan, Majcen, U. Goričan, Kavaš, Bolkovič. Trener: Franci Kamenšek
Futsalerji Tomaža so na Hardeku pred okrog le 40 gledalci gostili sosede na lestvici. Z morebitno zmago bi se Petelini točkovno izenačili z gosti iz Ilirske Bistrice, ki so novinci v 2. SFL. Začetek Tomaža je bil sanjski in v 5. minuti je na semaforju pisalo 3 : 0. Zadeli so Mar, D. Goričan in Kosi. Do odmora je zadel še mladi Magdič, ob tem so gostje v 20. minuti zapravili kazenski strel. Tudi začetek 2. polčasa je bil s strani Tomaža boljši in Petelini so v 30. minuti preko Gajserja povedli s 7 : 4. Žal v naslednjih desetih minutah gostiteljem ni uspelo zaustaviti razpoloženega Đošo Lazarevića, ki je tekmo končal kar pri šestih doseženih zadetkih. To je bil šesti zaporedni poraz Tomaža ob slabi gol razliki 17 : 41. Sicer ekipa trenerja Francija Kamenška slast zmage ni okusila že devet tekem, zadnja zmaga sega v mesec november, ko je na Hardeku s 3 : 2 padel škofjeloški Stripy. Prav ta ekipa bo v 18. krogu domačin Tomažu Piceriji Ozmec.

Petelinom ne gre in ne gre! Tokrat zapravili visoko vodstvo proti futsalerjem iz Ilirske Bistrice.