FUTSAL, DP U18, četrfinale, povratna tekma:
Dvakrat pet je deset
Tomaž Pizzeria Ozmec – Dobovec 5 : 0 (3 : 0)
strelci:
1 : 0 Školiber (9), 2 : 0 Magdič (10), 3 : 0 Matjašič (11), 4 : 0 Kamenšek (28), 5 : 0 Zlatnik (39).
Tomaž Pizzeria Ozmec: Starčevič, Ketiš; Magdič, Školiber, Goričan, Gašparič, Kamenšek, Plavec, Rajh, Zlatnik, Matjašič, Belšak. Trenerja: Marjan Magdič in Matej Gajser.
Tudi na povratni tekmi so mladi Petelini ekipi Dobovca podarili petico in se zanesljivo z izidom 10 : 0 uvrstili v med štiri najboljše ekipe v državi v konkurenci osemnajst letnikov in mlajših. Odločitev o zmagovalcu je padla v pičlih treh minutah, ko so mrežo Dobovca zatresli Školiber, Magdič in Matjašič. V 2. polčasu sta se med strelce vpisala še Kamenšek in Zlatnik. Ekipa Tomaža na obeh tekmah četrtfinala ni prejela niti enega zadetka in če bo obramba ostala tako čvrsta potem se lahko nadejamo uvrstitve v veliki finale. V polfinalu bo nasprotnik Tomaža najbrž ekipa Stripyja iz Škofje Loke.

Tomaž med štirimi najboljšimi v državi pri osemnajstletnikih. V soboto 22. 3. že prva tekma polfinala.