MNZ PTUJ, 12. krog:
Poraz Središča, zmaga Ormožanov v Oplotnici
Boč Poljčane 0 : 3 1A avto Gerečja vas
Središče ob Dravi 1 : 4 Drava Ptuj
strelci: 1 : 0 Vočanec (4), 1 : 1 Wagner (23), 1 : 2 Nežmah (42), 1 : 3 Antolič (45), 1 : 4 Antolič (81).
Podvinci Beton. Kuhar 6 : 1 Hajdina
Stojnci 3 : 1 Bukovci
Oplotnica 1 : 2 Carrera Optyl Ormož
strelci: 0 : 1 Perger (41), 0 : 2 R. Lah (42), 1 : 2 Naglič (91).

Petelini še naprej presenečajo
Tomaž Picerija Ozmec – Stripy Škofja Loka 3 : 2 (1 : 2)
strelci:
1 : 0 Matej Gajser (13), 1 : 1 Aleš Bešter (14), 1 : 2 Nermin Hasanbegović (16), 2 : 2 Damjan Kosi (34 – 6m), 3 : 2 Dušan Bohinec (36).
Tomaž Picerija Ozmec: J. Krajnc, Vrbanič; Magdič, Matjašič, Kavaš, Gajser, Bohinec, Majcen, U. Goričan, Mar, Kosi, U. Krajnc. Trener: Franc Kamenšek
Futsalerji od Svetega Tomaža so na Hardeku pred žal le 60 gledalci ugnali solidno zasedbo iz Škofje Loke. Razburljiva tekma bi lahko imela drugačen razplet, vendar se je tokrat tehtnica sreče prevesila na stran borbenih gostiteljev. Gostitelje je v vodstvo po lepem zadetku popeljal Gajser. Dobrih petnajst sekund zatem so gostje že izenačili. Nezbranost domače obrambe je izkoristil Bešter. Svoj zadnji zadetek na tekmi so Škofjeločani dosegli v 16. minuti, ko je z razdalje bil natančen Hasanbegović. V zaključku tekme je sledil preobrat Petelinov. Po roki gostov v svojem kazenskem prostoru je futsalerjem Tomaža pripadla šestmetrovka, katero je izkoristil Kosi. Za erupcijo veselja je v 36. minuti poskrbel veteran Bohinec, ki se je sprehodil skozi celotno igrišče in atraktivno zaključil s strelom pod prečko. Zmaga je Peteline popeljala na visoko četrto mesto. V 8. krogu futsalerji Tomaža gostujejo pri zadnjeuvrščenem Benediktu.
POSNETEK TEKME si lahko ogledate v sredo 7. 11. 2012 ob 20.05 uri in v četrtek 8. 11. 2012 ob 16.00 uri na kanalu TV Ormož.