GIC Gradnje Rogaška 4 : 0 Mons Claudius Rogatec
Zava Gerečja vas 0 : 1 Peca Črna na Koroškem
Marles hiše Limbuš Pekre 3 : 2 Šmarje pri Jelšah
Podvinci 3 : 4 Koroške gradnje Slovenj Gradec
Carrera Optyl Ormož 1 : 3 Zavrč

Zavrč premočan za Ormožane
Carrera Optyl Ormož – Zavrč 1 : 3 (0 : 1)
strelci:
0 : 1 Čeh (20 – 11m), 0 : 2 G. Šnajder (72), 0 : 3 Murat (76), 1 : 3 Habjanič (90 – 11m).
CO Ormož: D. Šnajder, Novak, Druzovič, Saš. Fijavž, Kolarič, Zorman (od 75. Kardum), Kolarič, Hebar (od 65. Srša), Piberčnik (od 46. Košnik), Habjanič, Zadravec, Štiberc. Trener: Aleš Jurčec
Zavrč: Golob, Gabrovec (od 79. Vinkovič), Lenart (od 80. Fruk), Murko, Rumež, Kuserbanj (od 58. Murat), Marinič, Darmopil, Čeh (od 65. Antolič), Fridl, G. Šnajder. Trener: Miran Emeršič
Rumeni kartoni: Saš. Fijavž (20), Habjanič (30), Zadravec (34); Lenart (12), Kuserbanj (35), Čeh (45), Murko (81).
Igralec tekme: Mario Darmopil (Zavrč).
Nogometaši Zavrča so zasluženo iz Športnega parka Mestna graba odnesli tri točke in samo potrdili vlogo glavnega favorita za napredovanje v tretjeligaško konkurenco. Gostitelji niso razočarali, saj so zaigrali po svojih najboljših zmogljivostih. Haložani so povedli v 20. minuti. Druzovič je po nepotrebnem v svojem kazenskem prostoru zrušil Fridla in sodnik Aleksandar Matković je opravičeno pokazal na belo točko. Uspešen izvajalec je bil Čeh. V 31. in 37. minuti bi prednost Zavrča lahko povišal veteran Fridl. Prvi poskus je odlično zaustavil domači vratar Davorin Šnajder, v drugem poskusu je Fridl bil preveč sebičen, saj so varovanci trenerja Mirana Emeršiča izvedli protinapad 3 na 1. V sodnikovem podaljšku 1. polčasa po napaki gostujoče obrambe se je lepam priložnost za izenačenje ponudila Ormožanom, po podaji Štiberca pa je na drugi strani za las bil prekratek Habjanič. V nadaljevanju sta si ekipi priigrali nekaj polpriložnosti, odločitev o zmagovalcu pa je padla v 72. minuti. Zavrčani so izvajali kot, odbita žoga pa je prispela do Gorana Šnajderja, ki je z močnim udarcem zadel mrežo starejšega brata na strani Carrere Optyl. Štiri minute kasneje je Murat povišal na 3 : 0. V sodnikovem podaljšku so gostje v svojem kazenskem prostoru igrali z roko in Habjanič je iz enajstmetrovke dosegel časten zadetek za gostitelje.

Hajdina 3 : 2 Videm

Središče ob Dravi – Pragersko 3 : 0 b.b.

Nogometaši Središča so brez borbe ugnali Pragersko, saj le ti niso prispeli na tekmo v Športni park Trate. Z novimi tremi točkami so Središčani ostali na vrhu razpredelnice.