ROKOMET, mlajše selekcije RK Jeruzalem Ormož:
Zmagoviti nizi Jeruzalemčkov se nadaljujejo, starejši dečki B slavili na Madžarskem

STAREJŠI DEČKI B (letniki 1997):
Mendarodna zmaga na Madžarskem

V pomanjkanju težkih tekem v slovenskem državnem prvenstvu so se mladi Ormožani in Gorišničari odpravili na Madžarsko na mednarodni turnir imenovan Sopron Bank Pokal. Na turnirju so sodelovali madžarski prvak v kategoriji 1997 letnikov Alsoors Veszprem, PICK Szeged in Tatabanya. Igralo se je po sistemu vsak z vsakim in 2 x 20 minut. Največ uspeha so poželi Jeruzalemčki, ki so nanizali tri zmage. Še posebej zanimiva je bila tekma proti Alsoors Veszpremu. Gostitelji turnirja so odlično pričeli tekmo in povedli z 10 : 5, polčas se je končal z 12 : 8 v prid madžarskih prvakov. V nadaljevanju je do izraza prišla dolga klop Slovencev in Jeruzalem je po seriji z 7 : 0 povedel 15 : 12. V zaključku zelo kvalitetne tekme so mladi rokometaši Jeruzalema Gorišnice vodili s +6, 27 : 21. Po koncu dvo dnevnega dogajanja je Miha Kolmančič iz vrst slovenskega predstavnika prejel nagrado za najboljšega igralca turnirja.
Za Jeruzalem Gorišnico so nastopili: Uroš Mendaš, Jurček Korpič Lesjak; David Bezjak, Vid Lukman, Tomi Sok, Marko Kralj, Miha Kolmančič, Blaž Geč, Tilen Kosi, Gašper Vesenjak, Dominik Ozmec, Aljaž Tement, Matic Štumberger, Nejc Šandor, Matic Topolovec, Gašper Horvat, trenerja Uroš Krstič in Franc Šandor.

Rezultati:
Jeruzalem Gorišnica – Alsoors Veszprem 27 : 22 (8 : 12)
Jeruzalem Gorišnica – Tatabanya 25 : 16 (8 : 10)
Jeruzalem Gorišnica – Pick Szeged 27 : 19 (15 : 9)

MLAJŠI DEČKI B (letniki 1999, 2000):
Visoki zmagi A in B ekipe

+ 28 pri Veliki Nedelji za A ekipo
V. Nedelja – Jeruzalem A 6 : 34 (3 : 16)
Jeruzalem A:
Rizman; M. Hebar 6, L. Voršič 1, Niedorfer 7, Komloš 1, Šoštarič 9, Kozel 3, Zidarič 5, Petek 1, Jovanovič 1. Trener: Mladen Grabovac
V 5. krogu so mladi Ormožani še petič zmagali, čeprav v okrnjeni zasedbi brez vratarja Korpič Lesjaka in Voljča. Že do odmora je bil zmagovalec odločen. V 6. krogu v sredo 27. oktobra 2010 ob 16.00 uri Jeruzalemčke čaka domača tekma proti ptujski Dravi.

Druga zmaga B ekipe
Jeruzalem B – Slovenj Gradec 23 : 9 (12 : 3)
Jeruzalem B:
Firšt Šeruga; Ž. Kociper 1, Notersberg 8, T. Šulek, Zadravec 2, Munda 5, G. Hebar 5, Sovič 1, Štrucl 1, M. Voršič. Trener: Uroš Krstič
Letniki 2000 so proti Slovenj Gradcu uspeli priti do svoje druge prvenstvene zmage. Gostje so povedli z 1 : 0, Jeruzalemčki pa takoj odgovorili s serijo sedmih zadetkov, 7 : 1. Na koncu je prednost v prid ormoške B ekipe znašala + 14, 23 : 9. V 6. krogu B ekipa v soboto 30. oktobra 2010 gostuje v Celju pri Pivovarni Laško.

KADETI (letniki 1994):
Druga zaporedna zmaga
Maribor – Jeruzalem Gorišnica 27 : 33 (14 : 15)
Jeruzalem Gorišnica:
M. Šulek, Ranfl, Ivanuša; Leben, Geč 2, Zupanič 4, Bezjak 3, Bedrač 5, Hrupič 2, Mavrič 6 (1), Rotar 2, Vukan, Savčak, Kelenc 9 (1), Kirič. Trenerja: Darko Žnidarič in Alči Šulek
Nazadnje je izid bil neodločen pri 13 : 13, nato pa so za razred boljši bili gostje iz Ormoža ter Gorišnice. Deset minut pred koncem so varovanci trenerja Darka Žnidariča vodili za 8, 30 : 22 in mirno pripeljali tekmo k drugi zaporedni zmagi.
V 7. krogu so kadeti Jeruzalema Gorišnice prosti.