KADETI (letniki 1996 in mlajši):
Blizu senzacije v Zlatorogu
Celje PL – Jeruzalem 31 : 31 (16 : 17)
T. Cvetko, Kuzmič; Kavčič, Kolmančič 9 (1), G. Horvat, V. Lukman 2, Kociper, Žižek Cvetko, Kocbek 6 (2), R. Cvetko 8, Štumberger 1, D. Ozmec, Šandor 3, Kosi 1 (1), Topolovec 1.
Odlična tekma, kjer je po prikazanem z obeh strani remi najpravičnejši, čeprav bi obe ekipi lahko slavili. Gostitelji so bolje pričeli tekmo in po zaslugi dveh “bomb” Kikanoviča povedli s 5 : 3. V nadaljevanju boljša igra Jeruzalemčkov. Čvrsta obramba, hiter napad in gostje so vodili 12 : 9, 13 : 10, 14 : 11, 15 : 12. Blestel je Rok Cvetko, ki je dosegel šest točk do odmora. Žal so Ormožani zapravili do odmora dve sedemmetrovki in na odmor odšli z le golom prednosti (17 : 16). Podobno kot v prvem delu so Celjani bolje pričeli drugi del tekme. Jeruzalemčki niso našli rešitve za raspoloženega Kikanoviča in Beđetija ter mladim Pivovarjem dovolili prevzem vodstva z 22 : 19, 23 : 20, 24 : 21 ter 26 : 23. Na srečo črne minute Jeruzalema niso trajale predolgo in sledil je dramatičen zaključek, kjer bi se tehtnica lahko prevesila v eno ali drugo stran. V zadnjih desetih minutah je v golu gostov zablestel Tomaž Cvetko, ki je skupaj z Mihom Kolmančičem (6 zadetkov v 2. polčasu) omogočil svoji ekipi prevzem vodstva z 31 : 30. Po kar štirih zapravljenih sedememtrovkah je v 59. minuti iz najstrožje kazni za 31 : 30 zadel Tilen Kosi (letnik 1998). Dobre pol minute pred koncem je sledila sedemmetrovka na strani Celja. Cvetko je zaustavil strel Malusa, vendar se je žoga vrnila v naročje slovenskega reprezentanta, ki je popravil napako in izenačil na 31 : 31. V zadnjih sekundah je Nejc Šandor iz težkega položaja na levem krilu poskušal zadeti za zmago, a je celjski vratar zaustavil njegov poskus in ostalo je pri delitvi točk. Obe ekipi si za prikazano zaslužita čestitke, nastopilo pa je kar 9 igralcev, ki so na širšem seznamu slovenske reprezentance letnika 1996.

STAREJŠI DEČKI A (letniki 1998 in mlajši):
Katastrofa!
Celje PL – Jeruzalem 41 : 31 (20 : 16)
Caf (1 obramba), Fekonja (3 obrambe); Ulaga, Plavec 1, Slekovec, Luci, Šoštarič 1, Zidarič, Ciglar, M. Hebar 1 (1), Ozmec 4, G. Horvat 5, Žižek Cvetko 4, Kavčič 4, Kosi 11 (3).
Rezultat pove vse. Obramba katastrofa, posledično s tem slaba vratarja, ki sta zbrala le 4 obrambe. Nekateri fantje se bodo morali zamisliti nad svojim pristopom do igre, saj škodujejo ekipi. Kdor pa škodi ekipi…
Že v torek 22. januarja ima ekipa popravni izpit. Ob 18.45 uri na Hardeku v tekmi 3. kroga pri Jeruzalemu gostuje ptujska Drava.

STAREJŠI DEČKI B (letniki 1999 in mlajši):
Dobra predstava, a premalo za presenečenje
Celje PL – Jeruzalem 27 : 23 (14 : 10)
Rizman, Škrjanec; M. Hebar 6 (5), Ciglar 4, Zidarič 5, Ž. Kociper 2, L. Voršič 1, Šoštarič 5, G. Hebar, T. Šulek, A. Munda.
Čeprav so nastopili v okrnjeni zasedbi so se Jeruzalemčki odlično kosali z favoritom iz Celja, ki je odpor Ormožanov strl šele v zaključku tekme. Pri izidu 22 : 21 so gostje zapravili dva zicerja s črte šestih metrov in čisti protinapad. Domačini so napake nasprotnika izkoristili in povedli 25 : 22, 26 : 22 in 27 : 22. Tekmo je odsodila Tamara Bregar, saj sodniškega para Čeleš – Ramšak ni bilo na nobeni od treh delegiranih tekem Celjanov in Ormožanov.

MLAJŠI DEČKI A (letniki 2000 in mlajši):
Pričakovana zmaga
Jeruzalem – Pomurje 33 : 13 (15 : 4)
Firšt Šeruga; G. Cvetko 1 (1), B. Zadravec, P. Ozmec 1, J. Zadravec 5, Belec 5, G. Hebar 7, T. Šulek 5 (1), A. Munda 3, Torič 4, Sovič 2.
Po pričakovanjih visoka zmaga Jeruzalemčkov proti zasedbi Pomurja. Med strelce so se vpisali vsi igralci razen obolelega Blaža Zadravca.

MLAJŠI DEČKI B (letniki 2001 in mlajši):
Rače – Jeruzalem 16 : 16 (6 : 9)
Zamujena priložnost za zmago
Zorec, Herga, Zemljič, G. Cvetko 2, Sovič 5, Torič 4, Borko 3, J. Lukman, Trstenjak 2.
Tik pred koncem so Ormožani vodili s 15 : 11, domačini pa iz sedemmetrovke v 40. minuti izenačili na 16 : 16.