ROKOMET, pripravljalna tekma:
Slab prvi, soliden drugi polčas Vinarjev
Ivanec – Jeruzalem 32 : 32 (19 : 11)
Jeruzalem:
Jelen (4 obrambe), Žuran (7 obramb); Kirič, Kljajič 1, Tarabochia 5, Šišmanovič 1, Čudič 6 (5), Hebar 3, Radujković 1, Krabonja 4, Rajšp 1, Žmavc, Sok 2, Špiljak 3, Bogadi 2, Korpar 3. Trener: Saša Prapotnik
Sedemmetrovke: Ivanec 9/9; Jeruzalem 4/3.
Izključitve: Ivanec 4; Jeruzalem 2 minuti.
V drugem pripravljalnem srečanju so Ormožani gostovali pri hrvaškem 1. B ligašu iz Ivanca, kateri se je za novo sezono okrepil z nekaterimi igralci Varteksa. Gostitelji so v 1. polčasu zasenčili Ormožane, ki so tekmo pričeli jalovo, nezbrano (6 tehničnih napak) in nenatančno (13 obramb domačega vratarja do odmora). V 10. minuti je Ivanec že vodil z 8 : 3, v 20. minuti 13 : 6 in na polčasu s kar 19 : 11. V nadaljevanju le druga slika Jeruzalema in po petih minutah je bila prednost domačinov razpolovljena (20 : 16). V 48. minuti je izid drugič na tekmi izenačen, 25 : 25. Pri izidu 29 : 29 so Vinarji zapravili tri zicerje in zapravili priložnost, da uidejo borbenim Hrvatom, ki so v zaključku iz devete sedemmetrovke povedli z 32 : 31. V zadnjem napadu po grobem prekršku nad Šišmanovičem sta sodnika Murič in Medved z “muko” pokazala na najstrožjo kazen, s katere je bil za 32 : 32 natančen kapetan Čudič. Strelci pri domačih: Gotal 9, Žnidarič 6, Rodik 3, Putarek 3, Jagačić 3, Težak 3, Peček 3, Čibarić 1, Kelemen 1. Remi v Ivancu je rokometašem Jeruzalema dovolj veliko opozorilo, da je vsako tekmo posebej potrebno jemati z maksimalno resnostjo ter angažiranostjo. V soboto 20. avgusta ekipa Ormoža gostuje na turnirju v Avstriji.