Jeruzalem – V. Nedelja 33 : 28 (16 : 12)
Jelen, Žuran; Korpar 1, Krabonja 1, Šišmanovič 1, Kljajič 3, Čudič 3 (3), Hebar 7, Špiljak 1, Žmavc, Cingesar 8 (1), Hrastnik 3, Rajšp, Bogadi 2, Sok 3, Radujkovič. Trener: Saša Prapotnik
V. Nedelja: Pfeifer, Preac, Dogša; Zorec, Majcen 6, Kavčič, Kocen, Hanželič 2, Veselko 7 (4), Škripec 2, Ivančič 6, Moravec, Lorenčič, Meško, Špindler 5. Trener: Bojan Munda
Sedemmetrovke: Jeruzalem 5/4; V. Nedelja 4/4.
Izključitve: Jeruzalem 4; V. Nedelja 4 minute.
Rokometaši Jeruzalema so na generalki pred pričetkom drugega dela prvenstva pričakovano ugnali 1. B ligaša iz Velike Nedelje. Gostje so na Hardeku pred okrog 100 gledalci prikazali borbeno igro in Vinarjem nudili močan odpor. Tako je tekma na koncu zadovoljila oba trenerja. Domači trener Saša Prapotnik je lahko videl pomanjkljivosti svojih varovancev, kateri bodo v prvi vrsti morali popraviti igro v obrambi. Na drugi strani se je gostujoči strateg lahko prepričal, da ob taki želji in borbenosti svoje čete lahko v drugem delu sezone padejo tudi klubi z vrha 1. B lige. Jeruzalem je v 13. minuti povedel z 8 : 4, gostom pa je v 22. minuti uspelo preko Majcna izenačiti na 10 : 10. Na izenačenje so Ormožani odgovorili s serijo 6 : 0, 16 : 10. V nadaljevanju je najvišja prednost gostiteljev v nekaj primerih znašala + 6. Kljub številnim rotacijam Jeruzalemu ni uspelo do konca zlomiti odpora žilavih sosedov. Tekmo sta odsodila Peter Zorli in Ivan Anderlič. Sezona v 1. A ligi se nadaljuje v soboto 4. febaruarja, ko Jeruzalem gostuje na vročem terenu v Krškem. Velika Nedelja bo sezono nadaljevala v soboto 11. februarja z domačo tekmo proti Slovanu iz Ljubljane.