ROKOMET – pripravljalna tekma:
Četrta zmaga Vinarjev
Jeruzalem – Gorica 36 : 28 (16 : 14)
Belec (9 obramb), Žuran (8 obramb); Mavrič 1, Deržič, Ogorelc 2, Rajšp 3, Bogadi 8, Žmavc 2, Radujković 1, Čudič 2 (1), Špiljak 4, Mesarić 5, Gregorc 4, Topolovec, Šišmanovič 4, R. Cvetko 1 (1). Trener: Saša Prapotnik
Gorica: Sučič, Djanič, Horvat; Lončar, Turan 1, Matijevič 1(1), Pulič 1, Debeljak 5 (1), Cekovič, Krstanovič 2 (1), Vozab 4, Petrovič, Senta 2, Matič 2, Laljek 3, Ferenčina 5 (2), Karlovič 1, Bonič. Trener: Zvonimir Bilič
Sedemmetrovke: Jeruzalem 3/2; Gorica 7/6.
Izključitve: Jeruzalem 6; Gorica 4 minute.
Jeruzalem je proti hrvaškemu 1. A ligašu odigral svojo četrto pripravljalno tekmo in po solidni igri še četrtič slavil. Dobrih 25 minut je bil rezultat izenačen (12 : 12), v zaključku prvega dela pa je Ormožanom uspel pobeg na + 3, 15 : 12. Četa trenerja Saše Prapotnika prednosti več ni izpustila iz svojih rok, z dobro igro v obrambi je celo povišala prednost na + 9, 30 : 21. Blestel je Bogadi, ki je v obdobju od 31. do 50. minute dosegel kar 8 zadetkov. V zadnjih desetih minutah so priložnost za igro dobili mladinci in kadeti, ki so se podobno kot njihovi klubski kolegi predstavili v solidni luči. Zaradi poškodb pri Vinarjih nista nastopila Anže Kljajič in Matej Hebar, ki se ubada s poškodbo ramena. Tekmo sta sodila Drago Ocvirk in Miran Štrigl. V torek 28. avgusta na Hardek prihajajo državni prvaki iz Velenja.

Ivančica Ivanec – Velika Nedelja Carrera Optyl 32 : 29 (15:12)