FUTSAL, 2. SFL, 14. krog:
Golob prinesel zmago Petelinom
Tomaž – Zavrh Selce 3 : 2 (1 : 0)
strelci:
1 : 0 Rob (3), 2 : 0 Rob (21), 2 : 1 David Golob (23), 2 : 2 Grajfoner (24), 3 : 2 Robert Golob (28).
Tomaž: Marin, Vrbanič; Miklašič, R. Majcen, R. Golob, Piberčnik, Rob, Mar, Belšak, Strmšek. Trener: Marjan Magdič
V derbiju začelja 2. SFL je okrog 70 gledalcev na Hardeku videlo slab 1. polčas in precej boljši 2. polčas. Že v 3. minuti je mrežo Zavrha za 1 : 0 zadel Rob, sicer najboljši posameznik tekme. Pri golu je ogromno dela opravil tudi asistent Mar. Žal gledalci v raztrganem nadaljevanju do odmora več niso videli zadetka. Tudi 2. polčas so odlično začeli Petelini, ki so v 21. minuti povišali svojo prednost na 2 : 0. Po prostem strelu iz 7 metrov je Rob najprej zatresel vratnico, nato pa odbitek pospravil za hrbet sicer solidnega vratarja Rojsa. Po priložnosti Belšaka se prebudijo gostje. Najprej je David Golob izkoristil neodločnost Roba in Mara v obrambi, ter se ne kriv ne dolžen znašel sam pred vratarjem Vrbaničem, ki ga je tudi premagal. Zadetek je igralcem Zavrha dal krila in gostje v pičli minuti zapravijo dve lepi priložnosti za izenačenje. Eno od priložnosti je zaustavil okvir vrat. Igra se je povsem razživela in priložnosti so se kar nizale na eni ter drugi strani. Pred izenačenjem so tudi Petelini preko Roberta Goloba zatresli vratnico. Ob izteku 24. minute pa so gostje izenačili na 2 : 2. Močan predložek s kota je z glavo v mrežo Vrbaniča potisnil Grajfoner. Do konca tekme sta ekipi kar tekmovali katera bo zapravila več priložnosti, pohvaliti pa je potrebno oba vratarja, ki sta sestavila nekaj čudežnih obramb. V zadnji minuti so futsalerji Zavrha zaigrali z vratarjem v polju in si priigrali lepo priložnost, ki pa jo je zaustavil Vrbanič. To je bila druga prvenstvena zmaga Petelinov, ki so v 15. krogu prosti, nato pa jih čaka gostovanje v Ljubljani pri Viktorbitu.