NOGOMET, pripravljalna tekma NK Carrera Optyl Ormož:
Carrera Optyl Ormož – Mura 2 : 2 (2 : 2)
strelci:
1 : 0 Jaušovec (2), 2 : 0 Zlatnik (5), 2 : 1 Ebo Eduam (19), 2 : 2 Ebu Eduam (40).
Nogometaši Ormoža so v Športnem parku Mestna graba gostili ponos Prekmurja, ki bo letos nastopal v tretjeligaški konkurenci na Vzhodu. Ormožani so četrto pripravljalno tekmo (Nafta 1 : 2, Varaždin 0 : 0, Sloboda Varaždin 14 : 0) pričeli odlično in že v 5. minuti vodili z 2 : 0. Prvi zadetek je s pravim evrogolom z levico dosegel Jaušovec, na 2 : 0 pa je po lepi akciji gostiteljev povišal Zlatnik. Še eno lepo priložnost za novi zadetek so zamudili Ormožani, nato pa so niti igre v svoje roke počasi pričeli prevzemati črno – beli. Do odmora je gostom uspelo dvakrat zatresti mrežo Fijavža. Obakrat je bil uspešen Ganec v vrstah Mure Ebo Eduam, ki je bil tudi najboljši posameznik tekme. V 2. polčasu je ritem igre napram 1. polčasu precej padel. Mura je bila aktivnejša, vendar je do konca tekma zatresla le okvir ormoškega gola. Po videnem je ekipa Ormoža, ki jo bo letos vodil Drago Posavec precej močnejša od ekipe, katera je v minuli sezoni osvojila končno 9. mesto v ptujski Superligi.